Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime Sohbet-Tartışma

Şuan izliyorum, 7. bölümdeyim.
İlk sezonun aynısı, farklı bir şey yok. Cinci hoca köy köy gezmeye devam.
Sar-mı-yor.
Bende anlamadım. Kesin bir olay yok gibi butunlesmis olarak,her bolumde farkli farkli durumlar ele aliniyor. Bolumlerde farkli mesajlar var ama ne zahmet vardi tek olay uzerinden gitmek yerine kucuk kucuk olaylar serpistirmek :s Ilk sezonun son bolumunde ana karakterin fb'si geldi ama onda da elle tutulur bir sey yok gibi :D

Hacı zaten seri klasik akıma uymuyor. Giriş gelişme sonuç ve mantık bekleme yani seride.
Daha çok sanat yapmaya çalışmışlar gibisinden düşünebilirsin. Ağaçlar kuşlar çiçekler sesler vs çok kasılmış dikkat edersen. Yönetmenlik babında bakarsan da bir çok sağlam noktalar yakalanabiliyor.
He ben napayım, banane, bana hitap etmiyor diyorsan haklısın. O bahsettiğim ağaçlardan kuşlardan çiçeklerden keyif almıyorsan bırak yani benim sana kısaca önerim bu şekilde olsun :D
Ben sevdim zaten hoca :d Sadece izlemeden once merakimi gidereyim dedim. Degisik tarzlar iyi oluyor. Varsa boyle bildigin oneriye acigim :D

Mushishi Zoku Shou'nun son bölümü neydi be. Duygusaldı ve tatminkardı. Seri ciddi anlamda güzeldi yani Ginko'yu unutmayacağım :D Tabi sonlara doğru Mushi-Seri ilişkisini biraz da olsa daha iyi kavrayabildim.

Korona günlerini geçirmek için shounenler tarzı, pek kafa açmayan bir anime izlemek istiyorum da bana yardımcı olabilecek biri var mı?

(Bu arada tabi ki Shounen olup da -FMA gibi- çok kafa açan yapımlardan haberdarım. Belirtmek istedim.)

Ben azıcık araştırıp iki animeye rastladım. Bunlardan biri Black Clover diğeri de My Hero Academia.

Açıkçası normal koşullar altında, konularının klişe oluşundan dolayı, izlemek istemeyeceğim eserler bunlar. Ancak malum son durumlarla birlikte beyin falan kalmadı bende. En son Evangelion bitirdim. Ondan beridir de kendime gelemedim zaten. O yüzden böyle fazla yormadan eğlendirecek bir şey arıyorum.

Yardımcı olursanız sevinirim.

Korona günlerini geçirmek için shounenler tarzı, pek kafa açmayan bir anime izlemek istiyorum da bana yardımcı olabilecek biri var mı?

(Bu arada tabi ki Shounen olup da -FMA gibi- çok kafa açan yapımlardan haberdarım. Belirtmek istedim.)

Ben azıcık araştırıp iki animeye rastladım. Bunlardan biri Black Clover diğeri de My Hero Academia.

Açıkçası normal koşullar altında, konularının klişe oluşundan dolayı, izlemek istemeyeceğim eserler bunlar. Ancak malum son durumlarla birlikte beyin falan kalmadı bende. En son Evangelion bitirdim. Ondan beridir de kendime gelemedim zaten. O yüzden böyle fazla yormadan eğlendirecek bir şey arıyorum.

Yardımcı olursanız sevinirim.
Aklıma ilk gelen komedilerden ikisi Love is War ve saiki no psi nan var rahat kafa dağıtmalık.Ben ikisini de beğenmiştim bir bakabilirsin.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık