Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime Sohbet-Tartışma

Bir şeyleri karıştırırken Chrno Crusade animesi ile karşılaştım ve direk akla final sahnesi geldi.
Güzel bi ikliydi Ros ve Chrno. güzel seriydi pek sevmesem de böyle tarz animeleri ama bu iyiydi.

Mr.Chaos

Oo Darker than Black dönmüş alayım bir dal.
Merhaba öncelikle ilk mesajım bu foruma.DtB'ye dönersek 2.sezonu hem kalite olarak düşük hemde sonu tatmin edici bitmemişti..Daha iyi yapılabilirdi, kayda değer tek artısı Hei'nin uzun saçlı haliydi bana kalırsa :oleyo:

Oo Darker than Black dönmüş alayım bir dal.
Merhaba öncelikle ilk mesajım bu foruma.DtB'ye dönersek 2.sezonu hem kalite olarak düşük hemde sonu tatmin edici bitmemişti..Daha iyi yapılabilirdi, kayda değer tek artısı Hei'nin uzun saçlı haliydi bana kalırsa :oleyo:
Ben de 2. sezonu baya baya sonra bitirdim. Animelerdeki en nefret ettiğim durum;
Başrol güçlerini kaybediyor hep soğutur beni bir seriden.

Mr.Chaos

Ben de 2. sezonu baya baya sonra bitirdim. Animelerdeki en nefret ettiğim durum;
Başrol güçlerini kaybediyor hep soğutur beni bir seriden.
Aynen animeleri de geçtim dizilerde de görünce insan bir :artiz: tepkisi veriyor.Misal Heroes, onda da bir şekilde kotarmaya çalışmışlardı da nafile yine de

Bana macera,fantastik ve kendi dünyası olan bir anime önerebilir misiniz?
Şu an devam eden bir seri var aslında kısa sürecek çerezlik tam istediğin gibi, Kekkai Sensen bir göz at istersen. Dünyası özellikle hoşuma gitmişti. Onun dışında Tengen Toppa Gurren Lagann da kendine has dünyası olan bir seri. Biraz mecha içeriyor sevmiyor olabilirsin.

@Mr.Chaos Heroes çok yönden yalan oldu sadece o değil :D

Mr.Chaos

Bana macera,fantastik ve kendi dünyası olan bir anime önerebilir misiniz?
Neleri izlediğini bilmiyorum usta ama denemediysen bir HunterxHunter yapıştır diyorum ben. Code Geass da güzel baya, tabi bunlar bilindik biraz izledim diyorsan yeni sayılabilecek Psycho-Pass var, yine meşhurlardan JoJo's Bizarre Adventure, D.Gray Man ve son olarak orta halli bir anime olan Noragami'yi önerebilirim. Ao no Exorcist var bir de ama animesinin sonu aceleye getirilmişti istersen mangasını oku.
Emin olmak için ekleyeyim: Fullmetal Alchemist: Brotherhood :good:
@Maru de Dame na Ossan Yeni geleni bekliyorum artık asgari beklentiyle

Neleri izlediğini bilmiyorum usta ama denemediysen bir HunterxHunter yapıştır diyorum ben. Code Geass da güzel baya, tabi bunlar bilindik biraz izledim diyorsan yeni sayılabilecek Psycho-Pass var, yine meşhurlardan JoJo's Bizarre Adventure, D.Gray Man ve son olarak orta halli bir anime olan Noragami'yi önerebilirim. Ao no Exorcist var bir de ama animesinin sonu aceleye getirilmişti istersen mangasını oku.
Hunter x Hunter,Ao no Exorcist,FA:Brotherhood izledim ama Code Geass 1-2 bölüm izledim sonra farklı bir anime başladım ama teşekkür ederim yinede.
Mecha sevmiyorum.Kekkai senseni de bitince başlamayı düşünüyordum.Güncelde çok anime var ondan ona zaman ayıramıyorum.Önerin için sağol.

Mr.Chaos

@BeyazSakal Aynı şekilde Mecha'yı bende zerre sevmiyorum ama Code Geass farklı gerçekten, imkanım olsa unutur baştan izlerim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık