Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime Sohbet-Tartışma

eski hikigaya
yeni hikigaya
Şahıslar aynı olay aynı ama birşeyler yanlış bence Ben Hikigaya'yı klasik başrolleri aşmış bir adam olduğu için seviyordum adam ne kadar yanlış doğrudan ziyade benim yaşam tarzım bu ve bundan vazgeçmiyorum diyordu ne oldu şimdi? ne farkı kaldı?
Değişmeleri gerektiği üzerine geçen o karamsar bölümlerden sonra mı? Olaylar aynı demek birde? Ben farklı bir anime izledim sanırım. :S

Değişmeleri gerektiği üzerine geçen o karamsar bölümlerden sonra mı? Olaylar aynı demek birde? Ben farklı bir anime izledim sanırım. :S
Bana başından beri saçma gelen değişme gerekliliği zaten Birde ikinci sezon Yuigahama'nın her hareketi o kadar itici geliyor ki bana anlatamam

Hikki reise uzanan ellerin eline para geçmesin :S
En baştaki o orjinal karakterinden doğal olarak sapmalar olmak zorundaydı. Bu anime fantastik türü değil hayatın içinden kesitler filan fıstık.
Kişiliğine bir şeyler katılmak zorundaydı yani gözle görülür bi fark olmalı ki bizde karakterin ilerlediğini görem.
Ve en önemlisi ne kadar laf cambazlığı da yapsa o seçmedi ilk başlardaki yaşam felsefesini, o yolda şu veya bu sebeplerle ve birazda kendi isteğile seçildi o yol ve şimdi yavaş yavaş sapmalar olmalı zaten normal olan bu. Ama adamın karakterine reset atılmadı.
Ve hala enfes bi karakter,

''Ben kibar kızlardan nefret ederim.Onlarla sohbet edince meraklanıyor, mesajlaşınca huzursuz hissediyorum.Telefonla konuşmuşsak yüzümde aptal bir sırıtmayla, arama geçmişine bakıp duruyorum.Ama biliyorum.Kibar oldukları için böyle davranıyorlar.Bana karşı kibar olan başkası için de kibardır.Ama her zaman, kendimi bunu unutmuş halde buluyorum.Eğer GERÇEK zalim bir metres ise, eminim ki YALAN kibar bir kızdır.Bu yüzden, kibarlık bir yalandır.Sürekli beklenti içinde oldum, sürekli yanıldım.Bir yerden sonra ümit etmeyi bıraktım.Tecrübeli yalnız, tekrar aynı hataya düşmez.Yüz savaştan sağ çıkmış yalnız bir savaşçı.Bu yüzden, ben her zaman kibar kızlardan nefret edeceğim.''

Abi benim bu adamı sevmemem zaten mümkün değilde yine de herhalde beklentiyi mi çok yüksek tuttum galiba ama gerçekten acayip hayalkırıklığı oldu 2. sezon

Vaay spoiler vardır sende o zaman yuigahama ölmüyor değil mi?:agla::agla::agla:
Ölse de kurtulsak
Dediğim gibi sen çok farklı bişi beklemişsin. Hikaye olması gerektiği gibi. Değişim için bir araya getirmişti öğretmenleri bunları. Sen de çıkmış değişmesin diyorsun. Liseyi bitirdiysen dönüp çok ergenmişim dersin. Henüz bitirmediysen zaten böyle düşünmen normal. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık