Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime Sohbet-Tartışma

@Çörekçioğlu Luffy
O anime listemde zaten. İlk fırsatta izleyeceğim. Öyleyse benden de sana gelsin benzer tarzda bir tavsiye. Komedisi de iyidir. Kaichou wa Maid-sama. Çok severek izlemiştim.

@Monkey D. Luffy
Selim'in söylediğine göre 4 kez tavaf etmişsin bu animeyi öyle duydum. :( Listeye aldım bunu da.
1 kere izledim ama çok sağlam. :(

Görüntü kalitesi iyi olup bana hitap eden bulamıyorum şu sıralar.

Akatsuki no Yona izledim birkaç bölüm görüntü kalitesi iyi konu sıradan gibi ama fena değil.İlk bölümlerde resmen Aizen'i kopyalamışlar hüzünle doldum reisin büyüklüğünü bir kez daha anladım canım sıkıldı.:(
Kaiji izle. :(

Konu ve aksiyon gelişiyor diyorsan izleyeyim konu çok sarmış değil şu anda.
Gelişiyor gibi ama beklediğin kadar değil. Asıl olaylar 2. sezonda olacakmış gibi duruyor.

Birkaç gün önce izlediğim başka bir seriyi önereyim. Nurarihyon no Mago. Asıl aksiyon 2. sezonda oluyor ama ilk sezon da iyidir. Ve yalan söylemeyeceğim, en çok izleten şey ana karakterin karizması oldu. Bir ara fangirl mi oldum lan dedim hatta. :ehe: Reyizin karizma sahnelerde alttan da şu müziği verdiler mi tam oluyordu. :a:

Edit: Ayrıca hala Magi izlememiş birisi olarak ne diye başka bir şey ararsın anlamış değilim. :(

1 kere izledim ama çok sağlam. :(

Kaiji izle. :(
Gelişiyor gibi ama beklediğin kadar değil. Asıl olaylar 2. sezonda olacakmış gibi duruyor.

Birkaç gün önce izlediğim başka bir seriyi önereyim. Nurarihyon no Mago. Asıl aksiyon 2. sezonda oluyor ama ilk sezon da iyidir. Ve yalan söylemeyeceğim, en çok izleten şey ana karakterin karizması oldu. Bir an fangirl mi oldum lan dedim hatta. :ehe: Reyizin karizma sahnelerde alttan da şu müziği verdiler mi tam oluyordu. :a:

Edit: Ayrıca hala Magi izlememiş birisi olarak ne diye başka bir şey ararsın anlamış değilim. :
Sağolun değerlendirmeye alacağım.

HxH ayrı bir şey.İstisna.

Sırf kafaları kırmızı diye animesini mi izleyeyim :(

Drifters ve One outs harici izledim.

tür olarak vahşet olsun.kan olsun,katliam falan olsun içinde.Dark fantasy diyeyim işte.
Akame ga kill var izlemediysen. Pek vahşet sınıfına koymam ama emsallerine gör kan gövdeyi götürüyor.

Ama bu da tuttu baya haberin vardır illaki.

Son düzenleme:
HxH ayrı bir şey.İstisna.

Sırf kafaları kırmızı diye animesini mi izleyeyim :(

Drifters ve One outs harici izledim.

tür olarak vahşet olsun.kan olsun,katliam falan olsun içinde.Dark fantasy diyeyim işte.

Koutetsujou no Kabaneri
Zankyou no Terror

Psycho Bass

aklıma gelen bunlar. Gerçi izlemişsindir. Şimdi izlediğim animleri araştırıyorum. Çıkarsa bir şeyler yazarım.

Geçen hafta izledim ben de onu. Anime tam başlayacakken sezon bitti. :/ Güzeldi ama sevdim ben.

@Çörekçioğlu Luffy
Sen de baya bir şey izlemişsin ha. :/
Ben izledim aynen. Vakit geçirmek için çok iyi oluyo.

Görüntü kalitesi iyi olup bana hitap eden bulamıyorum şu sıralar.

Akatsuki no Yona izledim birkaç bölüm görüntü kalitesi iyi konu sıradan gibi ama fena değil.İlk bölümlerde resmen Aizen'i kopyalamışlar hüzünle doldum reisin büyüklüğünü bir kez daha anladım canım sıkıldı.:(
Daha kızsal ya, shoujo türü olduğu için çok açmaz. Yeni nesil anime yok. Gerçi bu ara bende izlemiyorum.

Akame ga kill var izlemediysen. Pek vahşet sınıfına koymam ama emsallerine gör kan gövdeyi götürüyor.

Ama bu da tuttu baya haverin vardır illaki.
mangasını okudum onun.

Koutetsujou no Kabaneri
Zankyou no Terror

Psycho Bass

aklıma gelen bunlar. Gerçi izlemişsindir. Şimdi izlediğim animleri araştırıyorum. Çıkarsa bir şeyler yazarım.

Ben izledim aynen. Vakit geçirmek için çok iyi oluyo.
Koutetsujou no Kabaneri hariç diğerlerini izledim.Bi bakayım buna belki izlerim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık