Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime Sohbet-Tartışma

Bazı animeler dışında yaklaşık 1 yıldır falan anime izlemiyorum.Mangalar daha çok sarıyor bana.Varsa bu algıyı değiştirebilecek kalitede bir anime önerirseniz fena olmaz.

Editlemeden önceki mesajımı mı gördün yoksa? İlk başta Kingdom yazmıştım çünkü. :D Bu da çok iyidir. Yalnız anime bitince mangasından devam etmek zorundasın. Bu yüzden silmiştim.
Ahahha ben de baktım senin mesajına tekrardan, Kingdom ı göremeyince ne oluyoruz dedim :D Shameless 8. sezon 1. bölüm çıkmış. O bitsin bakayım ona da.

Bazı animeler dışında yaklaşık 1 yıldır falan anime izlemiyorum.Mangalar daha çok sarıyor bana.Varsa bu algıyı değiştirebilecek kalitede bir anime önerirseniz fena olmaz.
Nasıl bir şey arıyorsun? Türü falan?

Charlotte

İzlemişsin muhemelen?

İlk kısımları haricinde bitince ne diye izledim ki demeyeceğin ufak bir seri.
İzledim. Ben de o ilk kısım yanlışına düştüm :D A

Bir çoğunu izlemişsindir gerçi

Steins;Gate
Mirai Nikki
Elfen Lied
No Game No Life
Another
Drifters
Mob Psycho 100
Boku dake ga inai machi
Haikyuu!!
Ergo Proxy
One Outs
Hellsing Ultimate
Sıralama yapsam Haikyuu>Hellsing>Steins Gate olurdu ilk 3'üm. Voleybolu sevmezdim bile ama Haikyuu'dan sonra denk geldiğim maçların hepsini izler oldum.

Sıralama yapsam Haikyuu>Hellsing>Steins Gate olurdu ilk 3'üm. Voleybolu sevmezdim bile ama Haikyuu'dan sonra denk geldiğim maçların hepsini izler oldum.
Haikyuu güzeldi aynen. Az gaza getirmiyo insanı. Steins Gate de çok güzel. Yahari ore no seishun love come wa machigatteiru böyle bir seri de var. Romantik-okul diye geçiyor ama hayata dair güzel tespitleri var. Benim çok hoşuma gitmişti.

Mirai nikki, another ve elfen ne ya. :(

Kaiji izle de gerçek kalite gör.
@Raiden
Senin için de geçerli bu.
Aklıma gelenleri yazdım işte. Ben sevmem öyle eskileri pek. Çizimler falan hoşuma gitmiyor eskilerin.
Monstar vardı mesela. Yarıda bırakmak durumunda kaldım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık