Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Amiraller'in Gücü

Sizce?

• Yonkou > Amiral

Kullanılan: 216 79.7%
  • Yonkou = Amiral

Kullanılan: 42 15.5%
  • Yonkou < Amiral

Kullanılan: 13 4.8%

• Kullanılan toplam oy
    271
Zoro fujitorayı, sanji kizaruyu aldığında mihawk hala en güçlü olarak kalacak.
Alakayı kuramadım yalnız. :D

@Rika

Ne bileyim her şeyi böyle güzel açıklamıştın ama bir kaç teknik detay yanlış gibi gelmişti. Belgesel felan izliyordum da ordan değişik kalmış aklımda. Yalnız kalan kurt da genelde ölüme mahkum oluyor. :D Yalnız başına avlanma açısından benzetme yapacaksak Kaplan demek daha uygun olur.:D

Başka hiç bir konu değil ama şu konunun neden tartışıldığına anlam veremiyorum. Bu kadar açık olan bir şeyi insan neden tartışır ki?! Yani en basit mantıkla düşünüp değerlendirsen bile yonkou > amiral dersin ama yok...

Başka hiç bir konu değil ama şu konunun neden tartışıldığına anlam veremiyorum. Bu kadar açık olan bir şeyi insan neden tartışır ki?! Yani en basit mantıkla düşünüp değerlendirsen bile yonkou > amiral dersin ama yok...
Tersini Mihawk için de yıllardır size söylüyorlar. Amacım tartışma çıkarmak değil
Amiral amiral gücündedir, alt sınırı vardır ama üst sınırı yoktur.

Tersini Mihawk için de yıllardır size söylüyorlar. Amacım tartışma çıkarmak değil
Amiral amiral gücündedir, alt sınırı vardır ama üst sınırı yoktur.
Denizci tarafındaki bilinen karakterler arasında sınırlarını aşan bir kişi varsa o da Garp'tır. Diğerlerinin sınırları aşıp imparatora denk ya da üstün savaşabileceğine dair bilgi yok ve görüldüğü üzre imparatorlar net bir şekilde bu adamlardan üstün.

Denizci tarafındaki bilinen karakterler arasında sınırlarını aşan bir kişi varsa o da Garp'tır. Diğerlerinin sınırları aşıp imparatora denk ya da üstün savaşabileceğine dair bilgi yok ve görüldüğü üzre imparatorlar net bir şekilde bu adamlardan üstün.
Garp için neden öyle diyorsun?

Garp için neden öyle diyorsun?
Oğlu devrimcilerin lideri ve torunu da kral olacak, görüldüğü üzre bu soyda zayıf adam yok. Kaldı ki tek gerekçe damarlarında akan kan değil, kendisi de kralla dövüşmüş. Diğer bir hususta şu, küçük bir karede geçse de anlaşılıyor ki Roger Garp'a saygı gösteriyor, saygı gösteriyor ki oğlunu ona emanet ediyor. Bir düşün neden Rayleigh, Sahanks ya da diğer adamları değil de Garp... Birbiriyle savaşan iki insan arasında saygı ve güven bağı oluşmuşsa bu ancak denklikle ya da diğerinin üstünlüğüyle açıklanır, hiç kimse ezdiği bir adama saygı gösterip, güvenmez.

Oğlu devrimcilerin lideri ve torunu da kral olacak, görüldüğü üzre bu soyda zayıf adam yok. Kaldı ki tek gerekçe damarlarında akan kan değil, kendisi de kralla dövüşmüş. Diğer bir hususta şu, küçük bir karede geçse de anlaşılıyor ki Roger Garp'a saygı gösteriyor, saygı gösteriyor ki oğlunu ona emanet ediyor. Bir düşün neden Rayleigh, Sahanks ya da diğer adamları değil de Garp... Birbiriyle savaşan iki insan arasında saygı ve güven bağı oluşmuşsa bu ancak denklikle ya da diğerinin üstünlüğüyle açıklanır, hiç kimse ezdiği bir adama saygı gösterip, güvenmez.
Rocks olayı aydınlandığında Garp'ın ne kadar güçlü bir karakter olup fırtınalı geçmişini öğreniriz. Hem o olayda Roger'la ilgilide bilgi edineceğimizi düşünüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık