Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Amirallerde Fatihin Hakisi Çıkar mı?

Amirallerde Fatihin Hakisi var mı?

• Kullanılan toplam oy
    74
Duvar armamenti göstermiştiler depremi bloklarken. Logia savunmasını yaparken kenbunshoku’da iyi olduklarını da gösterdiler kizaru ve aokiji.

Bi de kral hakisi varsa komutanlarla oyalanmaları saçma olur artık. Madem öyle güçlüydün jozu’nun, marco’nun gard düşürüp açık vermesine ne gerek var? Benn beckman nasıl sana öyle artistlik yapacak cesaret buluyor? Ace’le logia çarpıştırmak nedir? Fuji niye tek atmadı sabo’ya?

Ben sanmıyorum açıkçası. Armament gibi önce az gösterilip sonra herkeste çıkan bişey olacağını sanmıyorum. Luffy’i evrenin tepesine koymak için uydurulmuş bi power up gibi duruyor. Gökyüzünü falan ikiye bölecek kadar armament kasması 10 yıl sürer diyorduk yeni tarz haki kullanma yöntemi öğrenince bitti her şey. Herkeste çıksa anlamı kalmaz yine başladığı yere döner.

Amiralleri çok severim ama ben nedense çıkacağını beklemiyorum ve istemem çıkmasını. Gördüğümüz her amiral çok güçlü bir meyveyle karşımıza çıktı. Bu adamlar farkını yıkıcı meyvelerle ortaya koydu. Millet fatihin hakisiyle farkını ortaya koyarken amirallerde uyanmış meyveleriyle farkını koyacak. Daha önce de dedim. Meyvesini uyandırmış Akainu ve Aokiji çok pis can yakar ve farkını koyar diğer meyve kullanıcılarına göre.

Kaido'nun adını bile duyunca tir tir titreyen adamda çıkmış, Akainu'da çıkmayacak?
Yine üzerin açık kalmış rüya görüyorsun. :D
Kafa dayı çıkar demiş:
Bak işte böyle argümanlar bekliyordum saygı duydum.:good: Bu lafının üstüne Sengoku’da çıktı o zaman Akainu da sahip olabilir.Kral hakili Mom için filo amirali olabilir denmişti yani filo amirallerine lazım gibi...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık