Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Amirallerde Fatihin Hakisi Çıkar mı?

Amirallerde Fatihin Hakisi var mı?

• Kullanılan toplam oy
    74

Silinmiş Üye

Ben eskiden kral haki'nin nadir olduğunu düşünürdüm. Bu sebeple Garp, Teach, Zoro gibi karakterlerde yoktur diye tahmin ediyordum. Zoro düşüncemi yanlışladı. Garp ve Teach'in durumuna göre Amirallerde de çıkabilir. MF'de hiçbiri büyük tepki vermedi Luffy'nin hakisine. Fujitora'da da siyah çizimler mevcut. Her şey olabilir. Ryokugyu hakkında tahminim olmadığı için eski üçlü dedim ankette.
seride kral hakisi bulunmayan kişi sayısı bulunandan daha az olduğundan amirallerde çıkmasını istemem :d

Vardır ve bence olmalıda ama bunu Kaido WB BM gibi kullananlar konusunda hepsinin yapması bana ters geliyor.Kuzan yapsın kizaru yapsın greenbull yapsın fujitora yapsın akainu yapsın sengoku yapsın garp yapsın bu nasıl en güçlü sınıfı 10 tane en güçlümü olur o yüzden daha üst seviye garp gibi sengoku gibi karakterlerin bunu son derece iyi kullanabileceklerini düşünüyorum.Daha üste çıksak goroseide bile bulunabilir belki ama dediğim gibi çok fazla kişinin olmasıda en güçlü kavramının içini boşaltıyor bi yerde.

Fatihin Hakisi, Akainu dışındakilerde çıkarsa oyuncağına döner. Amiral lobisini doyurmak için seriye bir darbe daha vurmaya değmez.

Forumda malzeme olmamasına rağmen amiraller kadar övülen bir şey yok.

Çıkar diye düşünüyorum. Bu haki herkeste çıkıyor diye bakmak da bir bakış açısı ama o hakiye sahip olanlar oraya çıkıyor diye de bakabiliriz. Sonuçta milyonlarca insan yaşıyor ve biz yirmi tanesinde görüyorsak ve bu insanların hiçbiri sokakta yaşamıyorsa çok sa anormal karşılamamak lazım

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık