Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Amiraller ile Koramiraller Arasındaki Güç Farkı

Bir Amiral'in çıkartabileceği savaş gücünü/sıkıntıyı kaç Koramiral çıkartabilir?

• 3

Kullanılan: 7 6.7%
  • 4

Kullanılan: 3 2.9%
  • 5

Kullanılan: 12 11.5%
  • 6

Kullanılan: 5 4.8%
  • 7

Kullanılan: 6 5.8%
  • 8

Kullanılan: 5 4.8%
  • +8

Kullanılan: 85 81.7%

• Kullanılan toplam oy
    104
Onu diyorum bende luffy taa 800 bölüm önce dediler bu çocuk potansiyel taşıyor diye.Potansiyelini zaten mf savaşında da gözleri ile gördüler.Ama artık çok geç.D.nin iredesine az kaldı.
Hacı tamam sana katılıyorum da Luffy amiral aldığı zaman zaten Dof falan geride kalmış olacak. Yani Luffy ilerde amiral alacak mantığı ile dof=amiral mantığı çok uyuşmuyor :)

Hacı tamam sana katılıyorum da Luffy amiral aldığı zaman zaten Dof falan geride kalmış olacak. Yani Luffy ilerde amiral alacak mantığı ile dof=amiral mantığı çok uyuşmuyor :)
Ben zaten şuanda amiral demiyorum ki 2 yıl sonra neden olamasın diyorum,Orda ki koramirallerin hepsinin ilerisinde.

Bak şöyle söyliyim doffy şuan koramiral tamam mı luffy 2 yıl sonra yonkou oluyor doffyde amiral olarak atıyorlar?

Karargahın en güçlülerine göre bakarsam 5 derim. @Dragon 'un bu konuda güzel bir tespiti vardı hatta ama hatırlayamadım. Bu mesajı gördüğünde hatırlatsana hacı. :/

Aralarında bu güçlenir ileride Amiral olur diyebileceğimiz bir tek Smoker var bence. Gerisi çöp o yüzden sürüsü gelse Amiral alamaz. Lakin birkaç arc sonra karşımıza çıkarsa görürüz de ben Smoker'dan ümitliyim. Amiral olacak o.

Dof belli bir yaşa gelmiş. Bu saatten sonra zor gelişir bence. Seride belli yaştan sonra gelişmek bir yana çoğu kişi güçten düşüyor :/
Hacı amiraller bile azda olsa gelişiyorlar az diyorum çünkü adamlar meyvelerinin prosu olmuş her şeyini biliyorlar. doffyun daha yolu var o dediğine.

Hacı amiraller bile azda olsa gelişiyorlar az diyorum çünkü adamlar meyvelerinin prosu olmuş her şeyini biliyorlar. doffyun daha yolu var o dediğine.
Hacı dediğimi sayısal olarak ifade edeyim ben :D

Şimdiki Dof = 100
Maksimum Dof= 103
Amiral= 110 ( en az )

Benim fikrim tam olarak bu. Doftan çok fazla bir şey beklememek lazım şu saatten sonra.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık