Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Amiraller ile Koramiraller Arasındaki Güç Farkı

Bir Amiral'in çıkartabileceği savaş gücünü/sıkıntıyı kaç Koramiral çıkartabilir?

• 3

Kullanılan: 7 6.7%
  • 4

Kullanılan: 3 2.9%
  • 5

Kullanılan: 12 11.5%
  • 6

Kullanılan: 5 4.8%
  • 7

Kullanılan: 6 5.8%
  • 8

Kullanılan: 5 4.8%
  • +8

Kullanılan: 85 81.7%

• Kullanılan toplam oy
    104
Bence Tsuru gençliğinde belki amirale hasar verebilir ama şu anki haliyle diğer koramiraller gibi çaresiz kalır.
Ben yaşlandığını hiç hesaplamadım tabi :D Şu an güçten düşmüşse bile Amiralden tek yiyeceğine ihtimal vermiyorum. İlla ki hasar verir ama yenme şansı veya ciddi bir hasar verme ihtimali sıfır bence. Ama genç hali olsa Amirale kolay kolay yenilmezdi gibi geliyor bana.

Gördüğüm kadarıyla herkes koramirallerin yeteri kadar güçlü olmadığını düşünüyor. Peki şu anki amiraller güç olarak istisna mı yoksa Dünya Hükümeti'nin asker yetiştiren farklı güçleri mı var ? Görüşlerinizi belirtirseniz sevinirim.

Tsuru'yu saymazsam kalanı amirale bir şey yapamaz gibi geliyor.
Tsuru Dof'tan güçlü çıkabilir.
Hocam allah aşkına şu kanıya nerden vardın.Dur ben bir tahmin edeyim,yoksa doff gemideyken, elleri ayakları zincirliyken,Debenlenmeye başladığında 4 5 tane marine askeri geliyor ve tsura dur işareti yapıyor ordan mı bu kanıya vardın doftan güçlü olduğuna.

Hocam allah aşkına şu kanıya nerden vardın.Dur ben bir tahmin edeyim,yoksa doff gemideyken, elleri ayakları zincirliyken,Debenlenmeye başladığında 4 5 tane marine askeri geliyor ve tsura dur işareti yapıyor ordan mı bu kanıya vardın doftan güçlü olduğuna.
Hacı yalnış mi hatırlıyorum diye düşündüm de şimdi sanırım bu sefer yalnış hatırlamıyorum :D

Dof gençliğinde Tsuru'dan kaçıyordu ya. Şimdi düşününce Smoker'dan Maynard'tan falan kaçmaz. O yüzden Tsuru Dof'tan güçlüdür diye düşündüm. Bir de bu kadın gençliğinden beri Garp ve Sengoku ile takılıyor. İlla ki bir olayı vardır :)

yabancı bir site'den görmüştüm anketi tam olarak buraya geçirdim sonuçlar bayağı farklı oldu ama bende böyle düşünüyorum koramirallerde bir şekilde gelişse keşke zamanla sert bir eğitim vs bilemiyorum, anketde gereksiz oldu bayağı ama forumun bir konuda anlaşabildiğinede sevinmedim değil :d

@matadorrogue muhtemelen 76 yaşında olmasına rağmen tek kadın koramiral olması ve garp ile sengoku ile birlikte resmedilmesinden ötürü, güçlü olduğu düşünülüyor illaki sağlam bir karakterdir ama dediğin gibi sanmıyorum bir dof olsun, belki geçmişte

Hacı yalnış mi hatırlıyorum diye düşündüm de şimdi sanırım bu sefer yalnış hatırlamıyorum :D

Dof gençliğinde Tsuru'dan kaçıyordu ya. Şimdi düşününce Smoker'dan Maynard'tan falan kaçmaz. O yüzden Tsuru Dof'tan güçlüdür diye düşündüm. Bir de bu kadın gençliğinden beri Garp ve Sengoku ile takılıyor. İlla ki bir olayı vardır :)
Hacı orda bir tek tsura yokki koraramiraller falan filan bir ton adam var yani.Tsura vs doff da şuanda imkanı yok güle oynaya alır doff.Gençliği olsa tsuranın azdan yorar bir luffy veya law kadar yormaz bence.

Buster Call için gönderilen Marine HQ Koramirallerinden gönderilmeli. Onigumo mesela Marco'ya kelepçe takmıştı. Onlar tamamen boş adamlar değil. 10 tanesi kombo yaparsa savaş meydanında bir amiral kadar kalabalık ederler herhalde. Ama amiral ve üstü seviyelerde kaç tane olurlarsa olsunlar bir şey yapamazlar. Öte yandan Maynard gibilerini adamdan sayarsak işimiz var. Coby gitse daha iyi performans gösterir.

Hacı orda bir tek tsura yokki koraramiraller falan filan bir ton adam var yani.Tsura vs doff da şuanda imkanı yok güle oynaya alır doff.Gençliği olsa tsuranın azdan yorar bir luffy veya law kadar yormaz bence.
Yaşlı halini zaten Dof alır. Ama dofun yanında tayfası varken kaçması bana acaba dedirtiyor. Smoker'a iki atan adam bu sonuçta.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık