Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Amiraller Arasındaki Güç Dengesi

İkisinin de vücudunda meyveden kaynaklı olduğu belli olan yara izleri var. Son gün ikisi de yorgunluktan açık vermeye başlayınca akainu meigo kullanıp aokiji’nin bacağını almıştır diye tahmin ediyorum.

Wb’nin mf’deki haline bakın. Adamın karnı delinene kadar bi mermi yarası bile yoktu. Bi kritik darbeden sonra kendini koruyamamaya başladı. Aokiji’ye de son gün aynısı olmuştur. Yorgunluktan bacağı kaybedip üst üste darbeler almış olabilir.

ama yine de 10 kere dövüşseler 8’ini akainu alır derim ben. Çünkü daha dayanıklı görünüyor. İkisi eşit dövüşürse ilk yorulanın kaybedeceği bi dövüş olur. Akainu fiziksel olarak daha güçlü olduğundan (bunu tahmin etmek zor değil) daha az yorulur ve kazanır. Ama ilk 5-9 gün eşit dövüşürler.

Vay sende, Sabonun, Sakazukiyi yeneceğini düşünenlerdenmisin?

Mera mera ile zor be.
Alacak façasını aşağı. Neden ?

1- Bu evrende herşey meyve değildir. Farklı güç unsurları ile dezavantajları kapatabilirsin.
2- Sabo Mf'ye gelemediği için kendini suçlu hissediyor. Kardeşinin canını alan Sakazuki'ye karşı galip gelmesi bir vicdani hesaplaşma ve görev olacak Sabo için.
3- Seri sonu Luffy için Akainu kolay bir rakip olacaktır. Luffy>Sabo olacağından Akainu Sabo için daha uygun bir rakiptir.

1- Bu evrende herşey meyve değildir. Farklı güç unsurları ile dezavantajları kapatabilirsin.
2- Sabo Mf'ye gelemediği için kendini suçlu hissediyor. Kardeşinin canını alan Sakazuki'ye karşı galip gelmesi bir vicdani hesaplaşma ve görev olacak Sabo için.
3- Seri sonu Luffy için Akainu kolay bir rakip olacaktır. Luffy>Sabo olacağından Akainu Sabo için daha uygun bir rakiptir.
Akainu'yu severim Sobo tarafından düşecek adam değil düşerse biraz hayal kırıklığına uğrarım doğrusu.

Düşmez bro. Akainu ile kapışır eyv ama Dragon gelir kurtarır diye düşünüyorum. Bana Dragon ve Akainu arasındaki husumetin Akainu ve Sabo'dan daha koyu olduğu hissi geliyor ki; Sabo, bu zincirin ilk elementi olan Teach'in Burgess'ını bile affetmiş adam.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık