Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Amiraller Arasındaki Güç Dengesi

Peki bundan Akainu'nun haberi var mı? :artiz:
Eski halinde ki beyazsakal olsa muhtemelen çok çok az çizik yerdi en yaşlı ve cok hasta halinde bile çok ciddi savaştı.Ayrıca Kaido cok daha dinç ve odanında söylediği gibi hava da denizde karada yaşayan en güçlü yaratık.AKainunun ciddi bir hasar verebileceğini hiç sanmıyorum.

Benim gözümde 2 ihtimal var:

1- eski üçlü birbirine denk. Yeni iki amiralden fujitora’nın meyvesinde ustalaşması lazım. Diğeri belli değil. Yeni amiraller de eskilere denk olabilir.

2- aokiji ve akainu bu neslin en iyi denizcileriydiler. Seviyeleri amiral yerine filo amiraliydi. Gerekli tecrübe ve güce sahiptiler. Sengoku’nun yerini doldurmak zorunda kaldıkları için aday olmadılar. sengoku emekli olmadığı için çoktan hakettikleri koltuğa oturamamışlardı.
Filo amirali seviyesindeki iki kişi amiral koltuğunu bırakınca onların yerine amiral seviyesi adamlar geldi.
Yani:
Akainu ve aokiji=filo amirali
Fujitora, ryo, kizaru=amiral

Kizaru’yu daha iyi görmemiz lazım. Bana diğer ikisinden zayıfmış gibi görünmüştü. Rakibini yenemeyecekmiş gibi görünen tek amiraldi. Benn beckmana verdiği tepkiye bakarsak sağ kollar bu adam için bi tehdit. Bu yüzden ikinci ihtimale daha yakınım.

Sakazuki ve aokiji hemen hemen aynıdır.
10 gün dövüşüp sonra ben daha güçlüyüm diyeceksin öyle mi?
Fujitora ve kizaru güçlerini fışkırtmak için doğru anı bekleyen birer azman.

Kizaru başka birisine saldırırken rayleigh gibi birisinden dibinde kılıç darbesi yemesine rağmen sadece bir çentik almıştır yüzüne.
Mf’de gücünü fazla kullanmadığı çok belliydi.
Akainu ve aokiji her tarafa magma ve buz yaparken kizaru sadece ışık lazerleri atmıştır.
Yani gücünün saklandığı bariz bana göre.
Kazanan var nasıl güçlü değilim diyemiyor?

Hacım bi kazanmak var bir de kazanmak var.
Böyle galibiyet alacaksan hiç alma daha iyi.
Denk kapışmışlar işte. Oda illa 20 gün mü diyeydi hemen hemen denk olduklarını anlatabilmek için :)
Biri buz meyvesi yemiş diğeri magma bir birilerini nötrlemişler . Ada ortadan ikiye ayrılmış.

Sonucunda biri kazanmış hatta istese öldürebilirmiş ama yapmamış ama güçlü değil. Birinin bacağı erimiş yok olmuş sağ omzu baştan sona yanmış , diğernin sadece yüzünün sol kısımında kesik var.

Akainu Aokiji'den güçlüydü ve kazandı dövüş 10 gün sürdü çünkü ikisinin meyvesi de bir birini nötrledi .

Akainu isteseydi Aokiji şu an mezardaydı bu kesin galibiyettir.

Biri buz meyvesi yemiş diğeri magma bir birilerini nötrlemişler . Ada ortadan ikiye ayrılmış.

Sonucunda biri kazanmış hatta istese öldürebilirmiş ama yapmamış ama güçlü değil. Birinin bacağı erimiş yok olmuş sağ omzu baştan sona yanmış , diğernin sadece yüzünün sol kısımında kesik var.

Akainu Aokiji'den güçlüydü ve kazandı dövüş 10 gün sürdü çünkü ikisinin meyvesi de bir birini nötrledi .
Akainu net kazandı bunu inkar etmiyorum zaten ama eğer bir daha dövüşürlerse akainu'nun net kazanacağına dair garantisini veremezsin onu demeye çalışıyorum.

Akainu net kazandı bunu inkar etmiyorum zaten ama eğer bir daha dövüşürlerse akainu'nun net kazanacağına dair garantisini veremezsin onu demeye çalışıyorum.
Başlarda denk dövüştülerse bile sonradan üstünlüğü eline almış Akainu.Ayrıca Akainu'nun yaraları ile Aokiji'nin yaraları arasında oldukça ciddi bir fark var.Birinin eğer uzvunu alabilmiş,omzunu baştan aşağı yakmışsan ve karşılığında da sadece bir kaç yanık ve kulağın bir kısmını vermişsen net kazanmışsındır zaten bana göre.Ki dövüş bittiğinde öldürebilecek durumdaymış zaten Akainu.

Başlarda denk dövüştülerse bile sonradan üstünlüğü eline almış Akainu.Ayrıca Akainu'nun yaraları ile Aokiji'nin yaraları arasında oldukça ciddi bir fark var.Birinin eğer uzvunu alabilmiş,omzunu baştan aşağı yakmışsan ve karşılığında da sadece bir kaç yanık ve kulağın bir kısmını vermişsen net kazanmışsındır zaten bana göre.Ki dövüş bittiğinde öldürebilecek durumdaymış zaten Akainu.
Aokijinin yaraları net değil.Mangada gözükmedi yani daha.Film için öyle yapılmış olabilir.Mangada görünen bir uzuv kaybı yoktu görünen kadarı ile.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık