Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Amiral Karizması Çizilecek mi?

Amiraller Patlar mı?

• Amiral demek karizma demektir

Kullanılan: 99 40.2%
  • Oda'dan her şey beklenir

Kullanılan: 147 59.8%

• Kullanılan toplam oy
    246
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Jimbe’nin durdurduğu saldırı kendisine değil yerde yatan luffy’eydi. Öyle durdurmalar hep olur mangalarda. Bi çöpe atılan saldırıyı durdurup sonra kendisine ciddi atılan saldırıdan tek yer.

Jimbe akainu’ya direnebilecek biri olsa luffy’i başkasına verip kendisi akainu’yu durdururdu. Akainu’nun eli adamın içinden geçti. Ölmeme sebebi şişko olması. Akainu’nun eli çok yer kaplamıyor vücudunda.

Dof’un kafesinin mutlak güç olduğu söylenmedi. Dof’un sıradan iplerini de kıramıyordu zaten kimse.
luffy gear 3’le ip kıramazken gear 4’te kırabilmeye başladı. O adada gear 4 gücünde saldırı atabilecek 2 kişi vardı. Biri luffy’nin kahraman olmasını isteyen ve burgess’ı tutan sabo, diğeri luffy üzerine kumar oynadığını söyleyen fuji.
Bu ikili haricindeki en güçlü karakterler gear 3 ligi hasar atabiliyor en fazla (zoro ve qinjao). O da spider web’e bişey yapamayan seviye. Kafesi itmek tek çareleriydi doğal olarak.

O kafesi kırabilecekler vardır bence. Yoksa bird cage açıp yener herkesi. 1 saat dayanmak bile şart değil hızlandırabiliyor. Kaido ve big mom gibi vücudun yoksa veya logia değilsen bittin demektir.

Akainu'nun yumruğunu durdurmuştu. Aynı şekilde göğsünü delecek saldırı yemesine rağmen ölmemişti.
göğüs olayı çok saçmaydı.Jinbe çok güçlü biri olmasına rağmen bi wb değildi ve magmanın jinbenin kalbine geldiğini zannediyordum başta.yine de jinbenin şu an cillop giib olması bana saçma geliyor

göğüs olayı çok saçmaydı.Jinbe çok güçlü biri olmasına rağmen bi wb değildi ve magmanın jinbenin kalbine geldiğini zannediyordum başta.yine de jinbenin şu an cillop giib olması bana saçma geliyor
Evet ace'i öldüren saldırının neredeyse aynısını yedi ama hala konuşuyordu hareket falan ediyordu ama adam'ın dayanıklılığı aşırı yüksek. Bm'a karşı da iyi performans sergiledi. Herif serideki en güçlü tank karakterlerden biri gibi. Hani balyoz yese bile ayağa kalkabilir gibi.

Evet ace'i öldüren saldırının neredeyse aynısını yedi ama hala konuşuyordu hareket falan ediyordu ama adam'ın dayanıklılığı aşırı yüksek. Bm'a karşı da iyi performans sergiledi. Herif serideki en güçlü tank karakterlerden biri gibi. Hani balyoz yese bile ayağa kalkabilir gibi.
o göğüs olayı abartı ama Jinbe'nin gerçekten serideki en güçlü ve dikkate değer karakterlerden biri olduğunu daha ilk ortaya çıktığında anlayabildik.her şeye rağmen lav dolu yumruğu elinde tuttu,imparatorlara karşı ise hep çok iyi dayandı

Adamın göğsünde delik açıldı yetmedi luffy'i deldi. Terminatör olsa dayanamaz böyle bir saldırıya. Doku bütünlüğünü kaybetmiş iyileşmesi bile saçma içini straforlamı doldurdunuz nedir yani.Gerçi profil resmime baksanız şaşırmazsınız. adamın yüzünün yarısı gidiyor :D ne hikmetse kafatasıda yok galiba

Kizaru ve Fuji Zoro ile kapıştığında Kizaru illa ki düşecektir. Fuji vs Zoro belki daha serinkanlı geçebilir, malum Fuji tayfaya karşı biraz sevgi besledi karşılaşma yarım kalabilir. Kizaru vs Zoro tam olarak Sabaody de Zoro nun Kizaru tarafından baya bir yıpratılmasıyla alakalı ve Kizaru nun ışın kılıcı olayı bambaşka bir görselliğe taşıyor
Bu yeşil boğa kardeşte Sanji yle kapışırken kasayı illa bir dağıtır. O Green Bull tam olarak Sanji lik bir karakter çıkacak bence
Akainu vs Luffy her ikiside zaten yumruk yumruğa girmeyi seven karakterler ağız burun patlayacaktır. Luffy nin bir eli göğüs kafesi gibi olabilir deri soyulması bekliyorum. Akainu nun suratınıda şişlikler ve morluklar içinde görebiliyorum.

He bunun yanında Kizaru önce Sanji y le kısa bir bacak tutuşturur ve Luffy den o dudak büken suratına bir yumruk yer diyorum. Ama her iki karşılaşmada kısa sürer. Herkes kendi rakibine gider gibi hissediyorum.

Zoro ya iki amiral aldırmışsın ?!!!!???!?1

HEEEEEEEE. Ben gene insaflıyım canolar. Görmek istediğim kadar vs yazıyorum. Zoro fanlarına kalsa Zoro tüm Marine le teke tek vs atar. Ben Kizaru yla kapışır, Fuji yle dostane girerler diyorum. Sıkıntı yok :D

Son düzenleme:
Kizaru'nun şöyle tikleri olsun yine de o karizması bozulmaz, limon deyince yüzü ekşisin, şeftali görünce Akainu iki büklüm kıvransın yine bozulmaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık