Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Amiral Karizması Çizilecek mi?

Amiraller Patlar mı?

• Amiral demek karizma demektir

Kullanılan: 99 40.2%
  • Oda'dan her şey beklenir

Kullanılan: 147 59.8%

• Kullanılan toplam oy
    246
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mesela 2y önceki gibi bir amiral tek başına bizim tayfayı yakalayamaz.
Şuan herhangi bir amiral tayfayı yakalamaya çalıssa,dayak yiyip geri dönme şansı bile var.
Şu an bizimkiler Akainu hariç hepsini döver Luffy, Zoro, Sanji, Jinbe dörtlüsü yeter. Sanji ve Jinbe'yi hiçbiri ölümlük kalımlık duruma gelmesin diye ekledim Luffy + içlerinden biri de yeter yenmek için.

Üye silindi 6810

Mesela 2y önceki gibi bir amiral tek başına bizim tayfayı yakalayamaz.
Şuan herhangi bir amiral tayfayı yakalamaya çalıssa,dayak yiyip geri dönme şansı bile var.
Onun için bence bütün tayfa saldırsa alır gibi geldi şimdi ama wano sonu sanji,zoro luffy 1.95 amiral alır bence

Koskoca amiral Allah'a sığınıp Zoro ile beraber kafes ittiği zaman patladı zaten. BM veya Kaido kadar değil ama yine de amirallerin karizma çizilmişti.Bundan sonra yonkoular kadar karizma kaybı yaşayacaklarını pek sanmam ama. Çünkü tayfa zaten güçlü. Bu yüzden Bm'ın yaşadığı gibi bir durum olmaz. En fazla efendi gibi dayak yerler.

Şu an bizimkiler Akainu hariç hepsini döver Luffy, Zoro, Sanji, Jinbe dörtlüsü yeter. Sanji ve Jinbe'yi hiçbiri ölümlük kalımlık duruma gelmesin diye ekledim Luffy + içlerinden biri de yeter yenmek için.
Luffy + Içlerinden birinin Amirali yenmesi için Wano sonunu gormemiz gerek.Bununla birlikte bu vs de kesin biri ölecektir zaten.

Bu işin İmparator veya Amiral olmayla alakası yok Sakazuki ve Newgate gibi büyük adamsan Karizman asla çizilmez. Bana göre Fujitora da rezil. Linlin ayrı dünya tamamen Odanın komedi malzemesi. Japon milliyetçisi olduğundan Moğol bağırttırdı. Odanın kaleminden korkun rütbe sökmez ama kendi kafasında aşırı efsaneleştirdirdiği adamları ezdirmez. Lütfü'nün tayfası için bir şey gerekirse Linlin ve Kaido rezil edilir. Teachin tayfası için bir şey gerekirse Sengoku ve Garp...

Oda milliyetçi adam japon aktörlerine saygısızlık tapmaz hatta Odanın amiralleri kendi dışlarında birilerine mağlup edeceğini bile düşünmüyorum.
Wano Arc'ın başından beri forumu takip edenler hatırlayacaktır. Aynısını samuraylar ve özellikle Orochi için de diyorduk. Oda milliyetçi adam, Wano'yu ve Wano karakterlerini batırmaz diye. Sonuç malum.

Soruya cevabıma gelirsem, biri gelip Usopp günün Akainu'yu tekleyebilir mi diye sorsa hiç ihtimal vermesem de, hayır asla tekleyemez demem. One Piece bu, her şey olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık