Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Alucard

evet oda kazıklı voyvodadan esinlendirilmiştir alucardda Böyle şekillendirilmesinin asıl nedeni ise dracul voyvodanın sapık bir mezhep kurması kan ve sefa sürmesidir (not:karısı öldükten sonra )

alucard,draculanın nasıl vampir olduğu hep soru işareti olarak kalmıştır çünkü adam vampir alemindeki ilk vampir ancak bir film vardı hatırlayamıyorum ismini orda hristiyanlar için savaşan bir adamdı bu dracula sonra sevdiği kadın ölünce çıldırıp yanındaki din adamlarına attı suçu ,tanrıya küfretmeye falan başladı melek heykellerini kırdı falan sonra melek heykellerinden,haçtan kan gelmeye başladı ve adam sonsuz bir lanet ile cezalandırıldı asla ölüp sevdinin yanına gidemicek hep günahkar bir kan içici olarak kalıcaktı tabi ben öyle hatırlıyorum adıda bram stokers draculaydı galiba
Dracula'nın çok değişik versiyonları var. Bununki de böyleymiş, ama senin söylediğin de doğru.

hellsing ova8'ide bekliyorum youtubeda biri koysada izlesem :D en kaliteli animelerden hellsing bu sefer fena kapışma olacak alucard vs anderson ve diğer nazi kılıklılarlan :hhh:

Eline sağlık usta paylaşım ilaç gibi geldi :cool: Sırf ovalarda aksiyondan aşırı zevk alabilmek ve hellsing gibi ilk göz ağrılarımdan olan bir serinin sonunu hemen öğrenmemek için mangadan takip etmedim. 1 sene daha bekleyeceğim. :D

Gerçekten gereken bir çeviri hellsinge pek önem gösterilmiyor nedense mangalar arasında.Artık ovaları bitirdikten sonra ayrıntılı bilgi için okuruz.:D Başarılar diliyorum ilerki projelerin için.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık