Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Algıda Seçicilik

İyi geceler KF Ahalisi !!!

Bildiğiniz üzere beynimiz, etraftaki sonsuz uyarıcı içerisinden öncelikle ilgili olduklarımızı ayıklayıp öne çıkarıyor ve buna psikoloji biliminde algıda seçicilik diyorlar.

Bu başlık altında, günlük hayatta (dolmuşta, çarşıda, dağda, bayırda...) gezip tozarken görüp de dikkatimizi çeken ve bizle, yani anime, manga evreniyle ilgili olan şeyleri paylaşacağız. Tabi ki önden ben başlayacağım, siz de karşılaştıkça bu konuyu canlandırabilirsiniz.

1- Yağmurlu Bir Günde Görülen Plaka

Ace, Davul Adasına ayak bastığında her gün kar yağan ülkede güneş açıyordu. Şimdi ise her gün güneşli olan Adana'ya yağmur yağmış !!! :agla::agla::agla:

2- E. Oda'nın Yatırım Aracı

Sayısız mesajla E. Oda'ya, o kadar parayı nereye götüreceksin, kefenin cebi yok dedik, adam evi arsayı satıp ucuzken altın almış görünüyor. İleriye dönük yatırım yapmış çakal, daha değerlenecek muhakkak. Law gibi sonradan isim eklemesiyle ilk adı Hüseyin bunun derse sıkıntı işte. :oleyo:

3- O bir kuş, hayır, o bir uçak, hayır hayır o Süpermen !!!

Ace'e deterjan, Bleach'e hipo dediniz dediniz bakın ne oldu şimdi :hhh::hhh::hhh:

Hahah :D Ben de başlığı görünce milletin nasıl sevdiği karakteri yücelttiğine değinip giydirecek birisi sanmıştım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık