Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Alevlerle İşaretlenmiş Adam Kimdir?

Alevlerle İşaretlenmiş Adam Kimdir?

• Kullanılan toplam oy
    143
Varlığını ilk olarak Wano sonunda öğrendiğimiz bu adamın son Yol Kitabesi'ne sahip olduğu son bölümde onaylanmış oldu diyebiliriz. Bu adam kim olabilir?

Bana göre bu kişi Gaban. Roger'ın üçüncü adamı olduğu için seride işlenmesi çok muhtemel birisi. Son bölümde simsiyah bir gemiyle dolaştığı ve girdaplar oluşturabildiği bilgisi verildi.

Bildiğimiz kadarıyla Roger Korsanları'nın gemisi olan Oro Jackson'a ne olduğu belli değil. Bence gemiyi Gaban aldı ve tanınmaması için siyaha boyadı. Roger'dan önce Yol Kitabeleri'nin ne işe yaradığını kimse bilmiyordu. Kayıp olan kitabenin eskiden Balıkadam Adası'nda olduğunu gördük. Gaban, Roger öldükten sonra Balıkadam Adası'na gitmiş ve son kitabeyi koruma altına almış olabilir. Neptune onu tanıdığı için kitabeyi almasına izin vermiştir.

Girdap oluşturma gücü de ya Şeytan Meyvesi gücünden ya da her zaman Oro Jackson'ın üzerinde olduğunu gördüğümüz dev yumurtanın içinden çıkan bir varlıktan kaynaklanıyor olabilir. Aynı şekilde Crocus ile içki içen arkası dönük adamın da Gaban olduğunu düşünüyorum. Denizlerde dolaşırken eski dostunun yanına uğramıştır.

Daha önce gördüğümüz biridir. Adam hikâyeden sıkılmış, yeni karakter tasarlamaya üşeniyor artık. Eski karakterlere yeni misyonlar yükleyip önümüze sunuyor.

Bence yeni bi karakter bu. Gaban bu saatten sonra seriye dahil edilmez bence. Okuyucu o kadar yükseldi bu adama FB'de hakkını veremedi bile Oda.

Bir anlığına girdap gücünden dolayı Dragon ile bağdaştırdım ama hayatta olamaz.Bence yeni karakterdir ya da eski karakterlerden biri de olabilir ama Gaban ile bir alakasının olduğunu düşünmüyorum.

Gaban çıkacağını sanmıyorum. Bu saatten sonra Roger'ın Ray'den daha güçsüz olan bir adamı işlenmez bence. Şimdiye kadar da bu adamın önemli biri olduğunu ima eden pek bir şey görmedik.

Gördüğümüz kadarıyla girdap ile gemi batırabilecek 2 kişi var: Dragon ve Mihawk. Dragon bir şekilde rüzgar yaratabiliyor. Mihawk ise Don Krieg'in filosunu batırırken girdap görmüştük denizde. Mihawk'ın ayrıca gemisi de siyah.

Bu ikisinde de bir yara yok muhtemelen. Bu sebeple elenebilir ama emin de olamadım, Oda bu.

Elinde polne bulunması Roger korsanlarından biri olma olasılığını arttırıyor. Fakat yüz yarası ile ilgili bir ipucu olabilir. Bunu cidden bilmiyorum.
Belkide Odanin röportajda çok güçlü tek gözlü korsan dediği elemandır

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık