Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Akainu'nun Yerinde Olsanız

Tabandan zirveye kadar askerleri sil baştan disiplinli şekilde eğitmek için uğraşırdım. Genel asker gücü korsanlardan daha güçlü olmalı.

Özel suikast timleri kurdururdum. Gizlenme konusunda ve suikast düzenlemede usta olan kişileri bir araya getirirdim. Her şey profesyonelce ve gizlilik içinde olacak. Bu şahısların yüzleri, kimlikleri bilinmeyecek. Sadece öldürdükleri kurbanların yanında korku yaratmak amacıyla imza niteliğinde bir şey bırakacaklar. Başıboş ödül avcılığı tamamen kaldırılacak.

Korsanların içine sızan, korsan gibi yetiştirilmiş özel ajanlar yerleştirilecek. İstihbarat ve gerektiğinde kaptanların kellesini alacak, ölmekten korkmayan kişiler.

Korsanların sempatizanı olan kasaba ve şehirlere korsan kılığına girmiş kişilerle düzenli saldırı yapılacak. Korsan hayranı topluluklara çoluk çocuk demeden saldırılar düzenlenecek. Tam en kötü zamanda orduyla müdahale edip bakın siz orduyu sevmemenize rağmen biz mazlumun yanındayız mesajı verilecek.

Gelen istihbaratlara göre fırsatını bulduğunda orduyla korsan grupları arasında en zayıftan başlanarak demirbaşlar yok edilecek.

Korsan gruplarının içine yerleştirilmiş ajanların yardımıyla ittifak oluşturmuş korsanların arasına nifak tohumu atılacak. Düşmanlık yaratılacak.

Memleketi ben mi kurtarcam anasini satayim diyip filo amirali emeklilik ikramiyesini kariyla kizla yiyip genç yaşta ölürdüm.

Cipher Pol'e güvenbileceğim bir adam ayarlayıp Hükümetin elinde tuttuğu bazı bilgilere erişimimi geliştiririm. Cipher Polün hareketlerinden amaçlarından ve hedeflerinden haberdar olurum.

Koramiral rütbesindeki birikimi engellemek adına (Bartolomeodan tek yiyecek kadar loser olanlar gibi.) Bir çok Koramirali, Tuğamiral rütbesine çekerim.

Sengokudan yardım alarak. Kuzana ulaşır sonra da Kuzan tarafından kendime bağzı bağlantılar sağlarım.

Akainu kim, köpek! :d

Bu adamın o kadar inisiyatif hakkı yok lan, gel kuçu kuçu, yakala kuçu kuçu... Öyle bir adam.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık