Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Akainu'nun Yerinde Olsanız

En baştan gitmiş, gelenlerin hepsi Akainu'yu infaz eder orada. Üstüne bu kadar yetkisi yok. Dediklerini yapmaya çalışırsa bedelini ağır öder. Yonkou'lar da oyundaki yapay zeka karakterler değil, bunu da söyleyeyim dedim :D
Shichi toplantısı düzenleyip tek mi savaşacağım sence? Yetkisi olmadığı için bilgi ağını kendimde toplamaya başlardım gizlice. Fuji'nin isteğine cevap gelirse bu 6 azılı korsanı denizlere bırakmak daha mı elzem? Filo Amirali bu durumu görüp gerçekleştirdiğinde bir kılıf bulamayacağını veya yerine denk bir güç koyamayacağını mı düşünüyorsun? Dört adet amiral, Shichilere pamuk tıkar orada. Son olarak Yonkou'lar yapay zeka değilken, en düşünceli olanlarından WB bile ufacık bir entrika ile delinebiliyor. Linlin yanına CP ajanı sokulabiliyor. Ben Akainu olsam bu işleri küçümsemeden gerçekleştirmeyi denerdim.

Akainu'nun yerinde olsam başta insan ticaretini ve köleliği kaldırırdım. Kendi askerlerime karşı da onun kadar gaddar olmazdım. Filler miydi bilmiyorum ama animede kendi askerini eritti adam sırf savaş alanından kaçıyor diye. Ben o durumda o arkadaşı İmpel Down'a yollardım 1-2 seneliğine :D Aynısını Coby'ye de yapardım. Daha da ne yapabilirim bilmiyorum. Bürokrasiden anlamam:D

Shichi toplantısı düzenleyip tek mi savaşacağım sence? Yetkisi olmadığı için bilgi ağını kendimde toplamaya başlardım gizlice. Fuji'nin isteğine cevap gelirse bu 6 azılı korsanı denizlere bırakmak daha mı elzem? Filo Amirali bu durumu görüp gerçekleştirdiğinde bir kılıf bulamayacağını veya yerine denk bir güç koyamayacağını mı düşünüyorsun? Dört adet amiral, Shichilere pamuk tıkar orada. Son olarak Yonkou'lar yapay zeka değilken, en düşünceli olanlarından WB bile ufacık bir entrika ile delinebiliyor. Linlin yanına CP ajanı sokulabiliyor. Ben Akainu olsam bu işleri küçümsemeden gerçekleştirmeyi denerdim.
Shichileri indirseler bile, 4 amiralin 3'ü cehenneme gider orada. Mihawk ve Weevil ikisini indirirler, geriye kalanlar da birini indirirler en azından. (Dof'u falan shichi varsayıyorum, çünkü yeri henüz doldurulmadı) Böyle bir şeyi yaptıktan sonra da bir yonkou gelip, ortada ne var ne yoksa süpürüp gider. En başından denizcilerin sonunu getirdin :(

Yonkou ve adamlarını bir bütün olarak düşün. Big Mom ve Kaidou'nun zeki adamları illa vardır. Beyazsakal savaş alanında ve hastalığından dolayı deliniyor. Kendi mekanında ve sağlam iken delinmiyor.

Big Mom'ın yanına CP ajanı soktular da ne oldu. O kadar karmaşaya rağmen elle tutulur hiçbir bilgi getiremedi. Üstüne Korsanlar koramiral sokmuşken, düğün davetlisi sokmak çok büyük bir olay değil.

Içerden belki bir yere kadar bilgi ağı toplarsın da İm'in gücünü bilmiyorsun. Hatta varlığını bile bilmiyorsun. İşine gelmediği zaman seni harcayabilir.

O yüzden diyorum amiralleri fazla abartıyorsunuz. Bunlar piyon sadece. Senin dediğin kadar büyük şeyleri kafasına göre yapmasının imkanı yok.

Aka'nın yerinde olmak istemezdim. Gorosei'lerin köpeği olmuş, geh kuçu, git kuçu, hav hav hav modunda :)

Dünya hükümetinin CP leri gibi az kişili sağlam elemanlar toplardım bu elemanlara suikast için özel meyveler ve özel eğitimler verirdim. Bu sırada Sengoku gibi yaşlı ve görevlerinden çekilmiş elemanlara boş boş takılcaklarına eğitmen konumu alsınlar bikaç iyi eleman bulsunlar eğitsinler derdim. Eğer raftele giden 4 poneglyph muhabbetini biliyorsam yonko ları birbirine düşürme amacıyla kullanabilirdim. Sağlam bir istihbarat sağlayıp adasından uzaklaşan yonko filolarını yada tayfalarının üstüne çökerdim. Yonkolara çok dokunmazdım çünkü biri giderse diğeri güçlenir. Yatırımlar yeteri kadar geliştiğinde belki yonko avına çıkılabilir. Onun dışında devrimcilerin kaçıp saklanabileceği adaları haritalarda belirler ve oralara karakollar açardım bu karakollar adalardaki gizlenmiş denden mushileri kontrol ederlerdi ve adaya ayak basandan haberim olurdu. Hala daha bulamamışsam devrimcilerin damlayabileceği ufak ufak yemler atardım örnek olarak devrimcilerin bulunamadığı fakat civarlarında olduğunu düşündüğüm adalarda ufak tefek adanın liderlerine karşı savaşlar çıkartırdım devrimcilerde tabi bunu sevip isyancılara yardım etmeye çalışırdı. Denizcilerin üst ast ilişkisi muhabbetini iyice belirtir koramiralleri seviyelere bölerdim ve duruma göre adam gönderirdim. Korsanların icraatlarına dikkat eder fazla hızlı yükselen olursa sağlam bir koramiral, pacifista birliği veya amiral gönderebilirdim. Devrimci avlayacağım her karakolda birer bustercall denden mushisi bulundururdum. Balık adam adasını alır insanlarla adam akıllı işbirliği kurma amacıyla güçlü balıkadamları denizci yapardım. Shichibukai sistemini kaldırırdım denizcilere yarardan çok zararları var adamların. Muhbir sayısını çoğaltmaya çalışırdım büyük ve büyük sayılabilecek her türlü korsan tayfası için. Grandline'ın girişine adam akıllı koramiraller koyardım Redline da da herzaman çevirme yapabilecek koramiral/amiral bulundururdum demir atanı vursunlar. Kizaruyu uçak olarak kullanır bazı korsanlara ait olduğu bilinen adaları patlatmasını sağlardım bkz: WCI. Denizcilere ait gizli bir korsan tayfası kurardım salardım grandline a adını yeterince büyütür yonko diye lanse ederdim tabi yonkolar şaşırdı ne ayak bunlar diye bu tayfa sayesinde yonkoları kızdırır tuzağa çekmeye çalışırdım vs. çok uzun oldu.

Akainu'nun yerinde olsam çeşme başı kadınları gibi dedikodu yaptığım ve iftira attığım için intihar ederdim. Squardo'ya WB hakkında yalanlar söyleyip onu kışkırtması Akainu'yu tam çeşme başı kadınları konumuna soktu. Adam değildir.

Üye silindi 6669

Balık adam adasını yok edib yeni dünyaya geçişi yok ederdim. Amiral sayısını artırırdım. Impel downdakı korsanları öldürüp Idyi kapatıb parayı kendim ezerdim. Korsanlarını başını küçükken ezerdim. Kısacası yeni başlayan bütün korsanları halkın gözü önünde idam etdirirdim. Bu da kütlevi korku yaratırdı

Öncelikle koramiral ile amiral arasında yeni bir rütbe oluştururdum. Gion, chaton, momonga vs gibi kalburüstü adamlar bu rütbe de olurdu. Onun haricinde eğer benim amacım yonkouları poneleri toplamasını engelleyip onları yok etmekse önceliğim BB olurdu. Çünkü zaten shanks'in WG ile antlaşması var gibi görünüyor. Bm da adasında kendi halinde takılan biri. Kaido'yu ise luffy ve Law'a bırakırdım. Kaido'yu yenemeyeceği bile olsalar güçlerini zayıflatacağını düşünürdüm. Bu yüzden ilk yok etmek istediğim yonkou BB olurdu. Ardından hazır Bm ve tayfası wano'ya damlamışken hemen WCI da çökerdim. Tabi BB ile olan vs den yeni çıkıldığı için buraya denizcilerin yerine Cp0'ı yollardım. (Hükemette az iş yapsın. :/ ) Ardından wano savaşının sonlanmasıyla tüm birliklerle wano'yu temizlemeye giderdim. Zaten tüm taraflar yorgun ve bitikken 2 yonkou + 5. Imparator denilen luffy'i de paket yapar MF'ye dönerdim. Tabi Bm ve kaido'nun adalarından poneleri de alırdım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık