Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Akainu'nun Yerinde Olsanız

Şu an Akainu'nun yerinde olsanız ne yaparsınız?
Evet arkadaşlar, kendinizi Akainu olarak düşünün, duygusal olarak biraz zor gelebilir ama siz bir düşünün.
İlk yapacağınız önemli hamle ne olur?(Şu an dediğim üzere süre olarak 2 yıl sonrasını baz alıyorum.)
Normal askerleri bulundukları konumdan ileriye taşımak için eğitmen tutup, onları ağır bir disiplin altında geliştirmeye mi çalışırsınız?
Yetenekli kişileri toplamak için altın vaat edip, gelen yetenekleri kişilerden özel bir birim mi kurarsınız?
Vegapunk'a Antik Silah gücünde yeni bir silah mı yaptırmaya çalışırsınız?
Vegapunk'a yeni bir robot ordu mu kurdurursunuz?
Denizci gücünü toplayıp Dragon'un peşine mi düşersiniz?
Denizci gücünü toplayıp Yonkou'ların peşine mi düşerdiniz?
Denizci gücünü toplayıp 11 Süpernova'nın veya Yonkou'lar harici tüm Yeni Dünya korsanlarının peşine mi düşerdiniz?
Korsanların şevkini kırmak için One Piece'in peşine mi düşerdiniz?

Bir kere Vegapunk önemli teknolojiyi elinde tutan taraf her zaman 7 adım önde olur. Bu teknolojiyi kullandıracak iş gücü ise ''DÜNYA HÜKÜMETİ'' için sorun olmayacaktır. Yonkoular birden ortaya çıkan bir güç değiller artık denge unsuru olmuşlar onlarla uğraşmak marine için büyük zarar ilerde uğraşılır. Devrim ordusu ise yeni yeni bir denge unsuru oluyor. Yılanın başını küçükken ezme deyimi tam uygun gerçi Dragon reyiz devrim ordusunu 10 yılda piton yapmış ayrı mevzu ama şu aralar önünü alamazlarsa devrim ordusunun ilerde yonkoulardan daha büyük bir bela olur.

Konu sayın beni geçti, en kısa zamanda toparlamam lazım. :D

Akainu'nun yerinde olsam... Neler yapmazdım yahu! En güçlü adamları toplar, yonkoulardan birini tenhada kıstırıp diğerlerini haberdar etmeyecek şekilde yok ederdim. En güçsüzlerini tabi ki, kolay olsun. Sonra devrimcilerin içine adam sızdırmak için sıkı çalışmalar içine girerdim. Çaylakları şiddetle dikkate alıp peşlerine en azılı denizcileri salardım, öldürmekten çekinmeyen, adalet adına rahatlıkla kan dökebilecek canileri salardım özellikle peşlerine. Yakaladığım her çaylağı da hapse atmadan, kısa bir mahkemeyle idam ederdim. Zaten suçları sabit, mahkemeye bile gerek yok. Dünyanın her köşesine haber salıp en yetenekli insanları Denizci kurumuna kazandırmak için sıkı çalışmalar başlatırdım. Denizcileri teknolojik ve stratejik bakımdan geliştirmek için her adımı atardım. Askerleri çok sıkı eğitimlerden geçirir, her birinin bir Coby kadar sağlam eğitim almasını sağlardım.
Ben Akainu olsam var ya, korsanların yatacak yeri yok bu dünyada. :D

Balıkadam adasını yıkardım. Daha sonra hilal taktiğiyle yeni dünyadaki tüm korsanları sırayla bitirirdim.

Kendime bi zucaciye acardim akauni zucaciye her turlu kolaylik saglanir yada 2. Secenek gucsuzlerin denizci olmasina bile hak tanimam heryerde bir guc dengesi kurarim korsanlati insanlardan uzak tutarim yonkoular saldirmacigi surece saldirmam kutsal ejderlere dokunmak vurmak yasak yha hepsini ev hapsine koyarim ne icin derlerse kendi guvenliginiz icin derim insanlar mutlu yasar kafam rahat bide evi ustume yaptimmi tamamdir amiral olsamda aile gecindirmek kolaymi 13 cocugum var kiradayiz off nabicam bilmiyom

İlk dört seçeneği aynı anda yapardım. Sonra da tüm gücümle yeni dünyayı temizlerdim, orda hakimiyet kurduktan sonra her şey biter zaten.

Eline sağlık.0 dan asker eğitilmesini sağlardım ama bu çok uzun süreceği için soluğu Vegapunk'ın yanında alırdım.
@ch3rl0b11n abi ne yaptın ya acısaydın korsanlara biraz.

Alex Louis Armstrong

Nice konu sharinganlı güzelim

Yetenekleri kişileri toplayıp, özel bir birim oluşturur heryeri birbirine katardım veyahut impeldown'da bulunan 6.seviyede ki suçluların beynini sıfırlayıp marine askeri yapardım çok kullanışlı olurlardı.

Yetenekleri ne ya :eek:, Türkçe öğretmenimin kulağını çınlatmayın, benim hatam:(
Smoker reise bir danışayım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık