Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Akainu Hangi Bölgeleri Tek Başına Alabilir?

Sizce?

• Kullanılan toplam oy
    199
Biraz eski bi mevzu ama son hatırladığım Ace'te haki olmamasıydı? :D
Romanda açıklandı haki mevzu. Kuja kadınları 7'den 70'e kullanıyor, 10 yaşında h.haki açan Ace mi kullanamayacak? :D

@Dr. Hiluluk İki logia birbirine vuruyor. Haki kullanmışlardır bence. İlk okuduğumdan beri haki vara yordum, üzerinde tartışılır ama. :)

Romanda açıklandı haki mevzu. Kuja kadınları 7'den 70'e kullanıyor, 10 yaşında h.haki açan Ace mi kullanamayacak? :D

@Dr. Hiluluk İki logia birbirine vuruyor. Haki kullanmışlardır bence. İlk okuduğumdan beri haki vara yordum, üzerinde tartışılır ama. :)
Ace Haki bilse Smoker'a dövüşmemizin bir anlamı yok der mi? Bilmiyordu çocuk.

Romanı Oda yazmamış yalnız, elin adamları kafalarına göre çıkartıyor işte.

Kujaların kullanması Ace'in kullandığına örnek gösterilemez. Resmi çeviride Smoker ile Duman-Ateş muhabbeti yapıyor, Oda unutmamıştır bence çizdiklerini.

2 yıl sonra yaşasaydı kullanırdı büyük ihtimalle ama gördüğümüz Ace çocukken kullandığı bilinçsiz kral haki dışında haki kullanmadı, üsteleme bence.

Edit :

Ace Romanı yazarları ;
Shou Hinata (Vol. 1)
Tatsuya Hamazaki (Vol. 2)

https://onepiece.fandom.com/wiki/One_Piece_novel_A

Romanı Oda yazmamış yalnız, elin adamları kafalarına göre çıkartıyor işte.

Kujaların kullanması Ace'in kullandığına örnek gösterilemez. Resmi çeviride Smoker ile Duman-Ateş muhabbeti yapıyor, Oda unutmamıştır bence çizdiklerini.

2 yıl sonra yaşasaydı kullanırdı büyük ihtimalle ama gördüğümüz Ace çocukken kullandığı bilinçsiz kral haki dışında haki kullanmadı, üsteleme bence.
2 yıl önceki kimsenin neredeyse haki kullanmaması tam kepazelik.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık