Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Akainu Hangi Bölgeleri Tek Başına Alabilir?

Sizce?

• Kullanılan toplam oy
    199
Enel meyvesi harici haki + paremicala her türlü savunma yapılır logialara karşı.
------------------------------
“Luffy worries me most since he defeats main villains right away unless I make him stranded before he arrives at the enemy. So, when you create a protagonist in manga, it is not a good idea to make him too strong,” Oda started, talking about the kind of power Luffy wields.

“For example, if Akainu became the protagonist, he is so strong that ONE PIECE would come to an end withing a year.”
-------------------------------

Adamda zaten zarar verme açısından en güçlü meyve var. Luffy direkt magma gücüyle başlasaydı, geriye geliştirmesi gereken çok az şey kalırdı.Tıpkı Akainu'nun baş karakter olduğunda yapacağı gibi. Kısaca olay meyve yani(bence).
Enele kaybederdi oda trolleyemezdi bu sefer.:)

Ejder formu gücünün olayı bu kadarsa alır diyorum.Öyle olmadığını biliyoruz.

Sağolsun amiraline kıyamadı diyosunda bir amiralin hele ki Akainu'nun WB'nin güçlü bir hamlesine ölmesi saçma olurdu.Yaralnması gerkeirdi kabul etmem gerek ama o darbeden sonra ölürse Amiral olmasının ne anlamı var?

Bunlar Amiral.Yonkouların ilerleyişini engelleyen yegane kişiler.
Teke gitsin demedim zaten fakat orada denizcilerin net 1 amiral kaybı vermesi gerekiyordu bunu yıllardır söylerim. Marineford güç bazında tam bir rezalet hele ki şu bölümlere geldiğimizde iyice belli ediyor bunu benim için. Akainu orada ilah oldu resmen tabi shanks gelene kadar yonkou alır dediğin adam bm-kaido yada shanks için su topu olur elden ele oynanır bana göre. Marco nasıl bir sağ kol olarak engellediyse amiralleri aynı durumun %50'sini de amiraller yonkoular karşısında engelleme yapabilir. Beyazsakalı delen yumruk jinbei delemedi böyle saçmalık var magma sıcaklığıyla eritiyorsa suda yaşayan bir balığı kızartma yapması gerekiyordu. o yüzden ne kadar yakıcı olursa olsun saydığım 3 yonkou için ciğeri yetmez patlar. Teach için ise diyemem bişey onada istediğini yapsın zaten ikisi de arkadan vurmaya seven karakterler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık