Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Ace'in Yerinde Luffy Olsaydı

sonuç ne olurdu?

• luffy kurtarılırdı denizciler gömülürdü

Kullanılan: 66 86.8%
  • luffy ölürdü

Kullanılan: 10 13.2%

• Kullanılan toplam oy
    76
Yakalayan kim BB mi ? Değil ise ace gelemiyor.Bu yüzden Wb gelmiyor(ki yine de gelmezdi doğruya doğru).Croco iva falan da yok.Shanks da gelmezdi.Aslında büyük savaş için kimse gelmezdi :hhh: Buraya kadar hep ada halkı yardım etti ki luffy yardım ettiği için o da.Ama MF de iş başka.Ölür giderdi la tayfa :D

Eleştirmek yasak değil ama 3.5 yıllık macerası sonrası konulsun diyerek ne olacağının belli olmadığı bir şeye konuyu sürüklemek ne kadar doğru.Şimdiki durumunu söylesen neyse.
İyi seni mi kıracağım yahu, sana onu sorayım.
Şimdiki Luffy yakalansa ne olur? :)

Buraya kadar da ne olduğu belli olmayan bi şey tartışılıyor ya, neyse. :oops:

Garp Luffy’i o sehpada kesecek adamın hayatını öperdi.

Dragon gelirdi.

Ace WB ile gelirdi.

Shanks gelirdi.
Denizciler çok zararlı çıkardı çok...

Luffynin içinden akainu geçse ace bayılmaz saldırır oda ölür bunu gören garp saldırsa bile akainu sen dur moruk sırada wb var der 2 sinide indirir hersey bitincede sanks gelir boşunamı verdik kolu biliydim böyle olacağını der.Teach da ağız burun sanksa dalar

Dragon daha tehlikeli hükümet için çünkü direk hükümeti yok etmeye uğrasıyor.
Tamam da luffynin varliği biliniyodu denizciler tarafindan denizciler ne yapti bu yönde? Hiç bir şey. Tehlikeli gordukleri kisilere karsi vicdansizlar denizciler. Ohara katliamini gorduk. El kadar robine yakalanmasi icin 80 milyon odul verdiler. Rogerle bir kere merhabalaşani bile idam ettiler. Bir de banko olsun diye hep amiral yolluyolar. Monkey D. Luffy nin varligi biliniyodu. Bak Monkey D. Diyorum. Ace'in öldürmesinler diye soy adini değiştirdiler. Luffy ye yaptiklarindan sebep sadece odul verdiler. Dragondan sebep odulu hic bir zaman artmadi. O yuzden diyorum Luffy yi idam etmezlerdi. İmpeldown 4. Kata atarlardi. Dikkatler marinefordda olmadigi icin de orda kalirdi kacamazdi da luffy.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık