Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Ace'in Yerinde Luffy Olsaydı

sonuç ne olurdu?

• luffy kurtarılırdı denizciler gömülürdü

Kullanılan: 66 86.8%
  • luffy ölürdü

Kullanılan: 10 13.2%

• Kullanılan toplam oy
    76
Luffye Aceden başka kimse gelmezdi.Dragon desen devrim ayağına Luffy kim lan çekecek adam.Şenks savaşın sonunda gelir iki atar yapar şapkasını alır gider.Sabo lastik meyvesi güzel olmadığından gelmez.Reylih ne işim var orda der gitmez.Bir Garp gelir onu da dış görev ayağına ebesinin hörekesine yolladılar mı tamam.

Şahsen ben Shanks’ın çift taraflı ajan olduğunu bildiğimden (bakın düşündüğümden demiyorum benim için bu olay bu kadar net) böyle bir savaş yalnızca göstermelik geleceğini gelse de en önde savaşmayacağını düşünüyorum.
Garp evet karşı durur hatta torununu korurdu ama tek başına ne kadar etkili olurdu ?
Dragon kesin gelirdi. Gelmez diyenler var ; o adam Luffy’i o kadar önemsiz görse Smoker’dan Luffy’i kurtarmaya gitmezdi. Ki Ivankov’da Dragon’un oğlunun idam edileceğini zannettiğinden Dragon’un da savaşa geleceğini düşünmüştü.
Ve garibim Ace. Fakirlerin dostu zenginlerin düşmanı serinin atarlı abisi Ace Mf’yi basardı. Ama muhtemelen Wb ve tayfası bu savaşa tümden katılmazdı. Aynı Karasakal’ın peşinden Ace’in tek başına gitmesi gibi olurdu. Babalık oğullarını hiç tanımadıkları birini kurtarmak için riske atmaz.

Sonuç olarak,
Wb korsanları ve müttefikleri >= Dragon ve org. , Garp, Ace ve göstermelik Shanks tayfası olduğundan ; bu savaşın sonu da normal şartlar altında Mf arcından farklı olmazdı.

-Shanks, Luffy'nin kendi macerası der gelmez.
-WB, Luffy'i tanımıyorsa neden gelsin. Ace tek başına gelirdi.
-Dragon'un gelip gelmeyeceği meçhul. Gelse de ordusunu getirir miydi? Sanmıyorum. Kendi kişisel meselesi sonuçta.
-Garp bu kez kendini tutamaz Luffy'i kurtarmaya yardım ederdi.
-Alabasta, Skypia, Water 7 ekibi gelirdi.
-Luffy'i kurtarmak için Ace veya Zoro ile tayfa, ID'ye sızsaydı aynı ID ekibini onlar da getirirdi.

Benzer büyüklükte bir savaş olur ancak sonunda Luffy ana karakter olması hasebiyle Ace gibi ölmez, kaçardı.

Luffye Aceden başka kimse gelmezdi.Dragon desen devrim ayağına Luffy kim lan çekecek adam.Şenks savaşın sonunda gelir iki atar yapar şapkasını alır gider.Sabo lastik meyvesi güzel olmadığından gelmez.Reylih ne işim var orda der gitmez.Bir Garp gelir onu da dış görev ayağına ebesinin hörekesine yolladılar mı tamam.
Fena :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık