Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 999 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffyle capristiginda yamato: Sende ace gibisin, bana gerçek gucunu gostermiyorsun(veya benle gerçek, gucunle dovusmuyorsun)

Ace haterlari:eheheheeh ace yamatodan güçsüz abiii baksanaaa yamato nasil durduruyor, eheueheueieheheu
Yamato orda hareketlerin Acee benzediğini söylüyo. Gücün değil. Güç için ayrı olarak Luffye güçlüsün ve hala tam gücünü göstermedin diyor

Wb, kendi rahatı için gitmemezlik yapmıyor. Sadece kendi adamlarindan kayio verme durumu olduğu için karışmak istemiyor. Kaido nun tayfasi bos tayfa değil sonuçta.

Marinford da adamlarini riske atti dersen de, orada kendi ailesinden birisi olduğu için tüm tayfa kendilerini ortaya koydu.

Ilk bölümlerde Buggy nin bir lafi vardi. Tam hatirlamasam da "wb nin adamlarindan birinin kilina zarar verirse, o seni bulur" gibi birşeyler demisti. Marinford daki durum buydu ama Kaido nun adasinda böyle bir durum yok.
Tayfasını sevmesi önemli ancak bu çok ucuz bir sebep. Sonuçta korsansın, illaki savaşmak durumundasın, böyle bir sebep Wb için olmamış. Yani şöyle bir sebep benim açımdan daha mantıklı olurdu, Wb Oden'in ölümünden 20 yıl sonra bir savaşın patlak vereceğini biliyordu, kaderin çarkına çomak sokmamak için Wano'ya gitmedi denseydi daha sağlam olurdu. :d

Hiç de 999'luk bir bölüm değil. :artiz:
Belki 1000. bölümden daha özel olması getekiyorken böyle olması... Bilemedim.

Üye silindi 1004

Tayfasını sevmesi önemli ancak bu çok ucuz bir sebep. Sonuçta korsansın, illaki savaşmak durumundasın, böyle bir sebep Wb için olmamış. Yani şöyle bir sebep benim açımdan daha mantıklı olurdu, Wb Oden'in ölümünden 20 yıl sonra bir savaşın patlak vereceğini biliyordu, kaderin çarkına çomak sokmamak için Wano'ya gitmedi denseydi daha sağlam olurdu. :d
Beyazsakal korsan falan değil yahu. Adamın gençliğini gösterdi denizcilerden bile çekiniyor. Wano'da ormana düşüyorlar korkudan ormanın içinde ilerlemek istemiyor. Garip bir adam.

Ben demiştim İki Yonko vs Hepiniz olacak
Bu fotoğraf karesi yakındır Oda bunu atlamaz.
Big Mama'yı ilk defa aklı başında görüyoruz. Kaptan koltuğuna oturdu küçük kardeşine akıl veriyor sanki.
Ulan Oda bu kadının imajını HŞ'ye peşkeş çekmeyecektin, saçma salak durumlara düşürüp çağa çoluğun maskarası yapmayacaktın.
Yankoların itibarını ele ayağa düşüren mangaka kendi ayağına kurşun sıkıyor naberi yok..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık