Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 999 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Olaylar enteresan bir şekilde Yamato'nun başının altından çıkıyor etrafında şekillenmeye başlıyor. İlk zamanlardaki saçma kız/oğlan imajından sıyrılmış daha bi olgunlaşmış gibi bu kızın geleceği parlak önü açık. Giderek daha aklı başında hareketler, laflar etmeye başlıyor. Kaidoyla hesaplaşama ihtimali yakındır bence İçindeki gerçek dişi ejderhayı gösterirse on numara karakter olur.

İlk kısmına katılsam da Oden'e kardeşim diyip ailesinden saymıştı, yani ikinci kısımda bence yanlış düşünüyorsun.

WB'nin Wano'ya gitmemesini bir nebze haklı çıkaracak şey bence, Oden'in öldüğünü yıllar sonra öğrenmişler; "Oden öldüyse Oden'in ailesi ve adamları da ölmüştür, bu yüzden Kaido inse bile Şogun ilan edeceğimiz birisi kalmamıştır, gidip yensek bile boşa." diye bir yaklaşımda bulunup olaya el atmamaları. Tabi bu 20 yıllık süreçte İnu ve Neko'nun İzo veya WB ile iletişime geçip geçmedikleri de önemli bir nokta.
Wb nin gitmemesinin bir cok nedeni vardir dedigin gibi. Belki aradan çok fazla zaman gectikten sonra öğretmiştir. Veya Oden' in Wb yi satarak Roger in yanina gitmesine icerledigi icin de gitmeme karari almıştır. Sonuçta Wb yaşlı ve huysuz bir ihtiyar.

Luffyle capristiginda yamato: Sende ace gibisin, bana gerçek gucunu gostermiyorsun(veya benle gerçek, gucunle dovusmuyorsun)

Ace haterlari:eheheheeh ace yamatodan güçsüz abiii baksanaaa yamato nasil durduruyor, eheueheueieheheu

Luffyle capristiginda yamato: Sende ace gibisin, bana gerçek gucunu gostermiyorsun(veya benle gerçek, gucunle dovusmuyorsun)

Ace haterlari:eheheheeh ace yamatodan güçsüz abiii baksanaaa yamato nasil durduruyor, eheueheueieheheu
Kaido'ya dalmaya gelen adam, yamato'ya niye tüm gücünü göstermesin? Basbayağı tam güç dalmış işte.
Ayrıca bana gerçek gücünü göstermiyorsun kısmının ace ile alakalı olmadığı belli bir şey yav. :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık