Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 999: Seni Beklerken Mayaladığım Sake

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Muazzam

Kullanılan: 144 55.8%
  • Normal

Kullanılan: 80 31.0%
  • Boş

Kullanılan: 34 13.2%

• Kullanılan toplam oy
    258
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Düşmana sırtını dönmeyen adam Kaidoya sırtını döndü. Kardeşim dediğin adamın ülkesi paramparça olmuş, ailesi katledilmiş çakallar içinden geçmiş, yetim babası Beyazsakal ve avanesi hiçbir şey yapmadan oturdular. Sadece
"Canım çok denedik ama olmadı, canımız sağolsun" dediler.
Bu ayıp sana yeter bu kara lekeyi bir kambur gibi sırtında taşıyacaksın.

Üye silindi 6810

Yamato o da bir D. dediğinde günlüğe bakıyor.D. lerle ilgili sır o günlükte yazılı bence arc sonunda açıklanacak bu olay
Roger ile ilgili bilgiler filan varya o yüzden bakıyordur oda o kadar gizemli birşeyi aciklamaz herhalde emin degilim

Yamato o da bir D. dediğinde günlüğe bakıyor.D. lerle ilgili sır o günlükte yazılı bence arc sonunda açıklanacak bu olay
Ben aranıyor posterinden bakıyor gibi gördüm. Çünkü günlük kitap şeklindeydi. Bu ise kağıt tomarı. Ama günlük de D. nin anlamı yazıldığı söylendi. O yüzden dediğin gibi açıklanabilir.

Ölmüş birisi için mi riske atıyor yoksa kendi hedefleri doğrultusunda ilerlemek için mi? :S Tayfadaki herkes Luffy'nin KK olmak istediğini biliyor ve risk ne olursa olsun sonuna kadar onu destekliyorlar. Aynı şey değil.
Vivi ölse, Alabasta'yı köleleştirseler Luffy şu an gider döner, bırakır Yeni Dünyayı :artiz:

Yıllar sonra bana konu açtıracaksınız!

Gençler, Kaido'nun Onigashima'yı Çiçek Başkent'e indirmesi mümkün değil. Peki ya kim buna engel olacak, üzerinde tartışılacak bir başka güzel konu da bu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık