Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 999: Seni Beklerken Mayaladığım Sake

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Muazzam

Kullanılan: 144 55.8%
  • Normal

Kullanılan: 80 31.0%
  • Boş

Kullanılan: 34 13.2%

• Kullanılan toplam oy
    258
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aga iki yonko varken Luffy ve Zoro tek başına yetemez. Killer-Zoro-Kid-Luffy de yetmez, oraya Law'ın falan da çıkması şart.
Killer ve kid den pek bir şey beklemiyorum ama law çok iş görür. Tahminimce Zoro kılıcı ile BM yi durdurur yada tutar BM de kılıç kullanıyor. Belki Oda Zoroyu yonkou tutacak kadar güçlü gösterir bilemiyorum. Kaidoyu ise luffy kesinlikle indiricektir. Kaidonun ne kadar dayanıklı olduğunu gördü artık biliyor. Boş yere kaidoyu indirebileceğini söylemiyordur bence. Hem luffy dışında başka kim gelip kaidoyu indiricekki? Ada bile uçuyor artık. Dışardan bağlantısı kesildi adanın. Şuan ki kadroda bunları anca luffy yapar tabi Zoro BM yi tutarsa. Lawda biraz destek verip luffy kritik hasar yemeden yerini sürekli değiştirirse başka türlü kurtarmıyor. Yani ihtimaller bunu sadece destekliyor

Tama nın planı belli yanağından aldığı köfteleri bizim usopp la beraber gülücük kullanıcılarının ağzına tıkacaklar. Sonuç olarak meyve kullanıcı orduları bir anda karşı tarafa geçecek. Bizimkilere destek verecek. Wank savaşı sonrası wano muhafızı olucaklar. Bizim Momo Tama ile evlense güzel olurdu neyse daha velet ikiside.

Killer ve kid den pek bir şey beklemiyorum ama law çok iş görür. Tahminimce Zoro kılıcı ile BM yi durdurur yada tutar BM de kılıç kullanıyor. Belki Oda Zoroyu yonkou tutacak kadar güçlü gösterir bilemiyorum. Kaidoyu ise luffy kesinlikle indiricektir. Kaidonun ne kadar dayanıklı olduğunu gördü artık biliyor. Boş yere kaidoyu indirebileceğini söylemiyordur bence. Hem luffy dışında başka kim gelip kaidoyu indiricekki? Ada bile uçuyor artık. Dışardan bağlantısı kesildi adanın. Şuan ki kadroda bunları anca luffy yapar tabi Zoro BM yi tutarsa. Lawda biraz destek verip luffy kritik hasar yemeden yerini sürekli değiştirirse başka türlü kurtarmıyor. Yani ihtimaller bunu sadece destekliyor
Kite laya kite laya keser artık ?

Bilmiyom, Kaido'dan tek yiyeli çok olmadı bir haki tekniği öğrendi diye tek başına alabilecek seviyeye çıkmamıştır bence. Bir şekilde destek alacak birilerinden. Kid de iş yapar bence yapmayacağına inanmıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık