Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 998: Antik Zoanlar

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    195
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro gidip final boss'un dan eğitim alırken sorun yok ama değil mi? Bu baya adamlık, korsanlık göstergesi değil mi?
Ulan luffy gidip teach den eğitim alsa karaktere 7/24 söversiniz( gerçi şu an da da sövüyorsunuz o ayrı konu) zoro oldu mu tık yok.
Kaptanı istediği için el mecbur. Adamın zaten korsanlıkta işi yok korsan avcısı, kılıç ustasıydı. Luffy bebeleğinden beri korsan özentisi bir de gidip korsanlık raconuna uymadan eğitim alıyor tayfasına da mesaj yolluyor işte, iki yıl kendinizi geliştirin diye. Kaptan basiretsizse adam ne yapsın?

Kaptanı istediği için el mecbur. Adamın zaten korsanlıkta işi yok korsan avcısı, kılıç ustasıydı. Luffy bebeleğinden beri korsan özentisi bir de gidip korsanlık raconuna uymadan eğitim alıyor tayfasına da mesaj yolluyor işte, iki yıl kendinizi geliştirin diye. Kaptan basiretsizse adam ne yapsın?
Nasıl bir racon?

Vah zavallı zoro...
Kesin varya luffy git final boss una secde et, ondan eğitim al da demiştir.
Ula adamlar eğitim almış halleriyle yeni dünya ya hazır değiller, p.up alıp duruyorlar sen gelmiş luffy yüzünden eğitim aldılar diyorsun. O eğitimleri olmasaydı şu an tayfanın yarısı yoktu yav. Ama rezil kaptan luffy yav...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık