Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 996: En Güçlünün Adası

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    194
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji yenildi sonuç olarak.İkiye ayrılmaması suitin marifeti.Yatsın kalksın babasına dua etsin.
Sanji yenilmedi.İşine geldiğinde bir taraf bir tarafı adadan adaya uçursa bile yenilmedi diyorsun.Diğer türlü çizik yemeyen adama yenildi diyorsun.Güzel bakış açısı .d.Page One'ın yaptığını yapamıyorsa bu Sanji'nin babasının mahareti değil King'in kekoluğu.Bak bu zırhı da Sanji'nin avel babası yaptı.

Üye silindi 1004

Sanji yenilmedi.İşine geldiğinde bir taraf bir tarafı adadan adaya uçursa bile yenilmedi diyorsun.Diğer türlü çizik yemeyen adama yenildi diyorsun.Güzel bakış açısı .d.Page One'ın yaptığını yapamıyorsa bu Sanji'nin babasının mahareti değil King'in kekoluğu.
Nasıl yenilmedi yahu? Sanji kendi ağzıyla öldürüyorsun beni dedi... Sanji bu yorumu yapmamış olsa önemi yok.

Sanji yenilmedi.İşine geldiğinde bir taraf bir tarafı adadan adaya uçursa bile yenilmedi diyorsun.Diğer türlü çizik yemeyen adama yenildi diyorsun.Güzel bakış açısı .d.Page One'ın yaptığını yapamıyorsa bu Sanji'nin babasının mahareti değil King'in kekoluğu.Bak bu zırhı da Sanji'nin avel babası yaptı.
King direkt Kostüme karın bölgesine baskı uyguluyor oraya saldırıyor. Katakuri ise Kostümle işi yok. Direkt yüzünü yumruk atıp tekleyip geçiyor. Yani Katakuri kostümi meyvesiz aştı King meyve ile aşamadı gibi bir durum yok.

Üye silindi 1004

Sanji ölmüş de bizim mi haberimiz yok , son mangada Sanjiyi görmüştüm diye hatirliyorum
Aynen öldürürsün dedi sonrasında çizik almadı.Büyü yaptı Sanji ölmemek için.
Sanji kabul ediyor orada King'in kendisini öldürebilecek güçte bir karakter olduğunu. Ölmemeyi başarmış olması bu gerçeği değiştirmiyor. Aralarında ciddi bir dövüş olsa Sanji'nin yenemeyeceği ortada.

Üye silindi 5781

Sanji kabul ediyor orada King'in kendisini öldürebilecek güçte bir karakter olduğunu. Ölmemeyi başarmış olması bu gerçeği değiştirmiyor. Aralarında ciddi bir dövüş olsa Sanji'nin yenemeyeceği ortada.
Udon hapishanesinde de Luffy Big Mom'la aynı şekilde konuşuyordu ama simdi Luffy Kaido'yu tokatlayacak

Üye silindi 1004

Aralarında ciddi dövüş olsa Zoro yenebilecek mi ki Sanji'yi bu konu üzerinden gömüyorsun ?
Şu an nerede gömdüm Sanji'yi? Yenemeyeceğini söylüyorum. Bi beş on sayı içerisinde göreceğiz Zoro'nun rakibi olursa Sanji yenemezmiş.

Udon hapishanesinde de Luffy Big Mom'la aynı şekilde konuşuyordu ama simdi Luffy Kaido'yu tokatlayacak
Raid Boss'u olacak Kaido... Kendi mi yenecek? Sanji ve Zoro, Queen ve King eşleşmeleri olursa bu ikili yalnız indirecekler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık