Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 996: En Güçlünün Adası

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    194
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zaten öyle...

Cracker sabırsız olmasa uzun süre 2v1 atmaya devam ederdi. Luffy Süresiz kullanamadığından G4 Luffy'den net güçlü.

Mantıkla denilemez mi :d öyle bir konuşuyorsunki sanarsın Smoothie Yc3 üzerine feat gösterdi biz haterlık yapıyoruz. Reiju baş belası kadınn!! Gemiden Marco'yu izleyem. Kapıyla uzun uzun bakışıp hangimiz daha işlevli diye düşünem. Brook gibi Yc1trilyon adama Kitabe çaldıram. Tüm Kek adasında heykel gibi poz verem.
King de İzo'ya tepki veremedi,Suit Sanji'ye baskın gelemedi,hasar veremedi,Queen de Linlin'e tepki veremeyip,arkasındaki Shinobu'yu bile fark edemedi denir buna yanıt olarak o da ozaman.Onlar yc1 ve yc2liğini gösterdi mi de Smoothie suçlu yahu ? Marco dışında ağırlık hissetiren bir tane komutan yok Wano'da.

King de İzo'ya tepki veremedi,Suit Sanji'ye baskın gelemedi,hasar veremedi,Queen de Linlin'e tepki veremeyip,arkasındaki Shinobu'yu bile fark edemedi denir buna yanıt olarak o da ozaman.Onlar yc1 ve yc2liğini gösterdi mi de Smoothie suçlu yahu ? Marco dışında ağırlık hissetiren bir tane komutan yok Wano'da.
4 Tatlı komutanının sahne sırası geçti ama sorun orada.. 3 Yıkımcının sahbe aldığı arc bitsin ona göre konuşuruz. Hem Queen'in görüş hakisi zayıf olabilir. Bu değilki mesele Sen İmparator karşısında kaldığı durumu söylüyorsun. Ben Reiju, Brook diyorum farka bak yani :) bu klasmandaki adamlara meze olunmaz hani. King ise pek gösterilmedi zamanı gelince gösterir maharetini

İzo, Reiju olayı ise çok farklı birisi anlık bir durum diğeri bildiğin karşılıklı boy ölçüyorlar ve Suitsiz sanjiden belki bir tık üstte bir Kadına baş belası diyor. Bir kaç kez daha karşı karşıya geldi bu ikili. Sanji Suitsiz 3 kardeşine yakın Yonjiden güçlü seviyedeyken Suit ile beraber baya seviye atladı. İkisi aynı durum değil bence.
Bakalım Who's Who'yu yenince de aynı şeyi söyleyecek misin :D ?
Haki kullanıcısı değil. Yc4 falan mı diyecektim ?

4 Tatlı komutanının sahne sırası geçti ama sorun orada.. 3 Yıkımcının sahbe aldığı arc bitsin ona göre konuşuruz. Hem Queen'in görüş hakisi zayıf olabilir. Bu değilki mesele Sen İmparator karşısında kaldığı durumu söylüyorsun. Ben Reiju, Brook diyorum farka bak yani :) bu klasmandaki adamlara meze olunmaz hani. King ise pek gösterilmedi zamanı gelince gösterir maharetini
Smoothie'nin sahne sırası falan geçmedi.Oda göstereceğim diyor bizzat kadın için.Sen Smoothie'yi bu durumlarda olduğu için eleştiriyorsun ama diğer gördüğümüz yonko tayfasındaki herkes o şekilde.King Page One'ın bile azıcık acı hisettirdiği suite hasar veremedi diyorum.Bundan daha büyük rezillik yok.

Smoothie'nin sahne sırası falan geçmedi.Oda göstereceğim diyor bizzat kadın için.Sen Smoothie'yi bu durumlarda olduğu için eleştiriyorsun ama diğer gördüğümüz yonko tayfasındaki herkes o şekilde.King Page One'ın bile azıcık acı hisettirdiği suite hasar veremedi diyorum.Bundan daha büyük rezillik yok.
Var. Brooka Kitabe kaptırmak, Kapı seyretmek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık