Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 993 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Son gelişmeler bizi doğrular nitelikte .Ejder formu dayak yemek için yaratılmış. Yakın mesafe dövüşlerde etkili olamaz. Sayı üstünlüğüne karşı devasa boyutlardaki ejderhayı patates ederler.
İnsan formunda acayip hızlı tam olarak buna ihtiyacı var. Hibrit ile hız + güç b.h ile maksimum dayanıklılık daha uyanışı var.
Yahu bu adamın yenilmemesi lazım normal şartlar altında da düştüğü hallere bak.
Zarar görmesinin ejder formuyla ilgisi yok, kendisi de şaşırıyor zaten. İnsan formunda da zarar gördü. Diğer dediklerine bir şey diyemem.

“Bana böyle geliyor” gibi bir argüman yok yalnız. Tartışmanın en başında Roger’ın yalvardığını değil sana öyle geldiğini söyleseydin keşke. Boşuna yazdık o kadar.
Rogerın "kibarlık" yaptığını söylüyosunuz. Roger kibarlık yapçak adam değil. Olayı daha uzatmalı mıydım?

ay Roger yanlış yazmışım. Kafa Odende kaldı :D. Bir korsanın lütfen demesi bana yalvarma gibi geliyor. Hadi sizin dediğiniz gibi olsun. Gene @Yubashiri-sama ya ters. Rogera alfa Odene beta diyor. Alfa, betaya eğiliyor
Roger güç olarak Oden'e göre Alfa, yalnız Roger'ın Öden önünde eğilme sebebi güç degil. Eğilme sahnesinden sadece 2 sayfa önce Oden'in poneleri okuyabildiğini öğreniyor ve amacına ulaşmak için bu kişiye ihtiyacı var yani bu konuda Oden'e yalvarması bile cok normal. O dönemde pone okuyabilen bilinen bir Oden var bir de baby Nico Robin. Güç olarak ise yine aynı chapter'ın basında Roger'ın Oden'e atağını görebilirsin dostum.

Roger güç olarak Oden'e göre Alfa, yalnız Roger'ın Öden önünde eğilme sebebi güç degil. Eğilme sahnesinden sadece 2 sayfa önce Oden'in projeleri okuyabildiğini öğreniyor ve amacına ulaşmak için bu kişiye ihtiyacı var yani bu konuda Oden'e yalvarması bile cok normal. O dönemde pone okuyabilen bilinen bir Oden var bir de baby Nico Robin. Güç olarak ise yine aynı chapter'ın basında Roger'ın Oden'e atağını görebilirsin dostum.
Güç alfalık değil. Zaten dalgasına geçen konuşma ciddileştirildi. Bi şey yok ortada

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık