Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 993 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Roger Oden WB hepsi adamdır roger secde ederek ona olan saygısını göstermiş ve kibirli biri olmadığını kanıtlamıştır evet biraz utanç verici ama öyle.WB nin karşısına çıkıp Odeni ver moruq dese vermez ikna etmesi lazım adam macera yaşamak istiyo raftel i bulmak istiyo wb nin raftelle işi yok ama oden o kadar tayfasında kalmış oden i ikna edemezse WB tayfasından birini hayatta vermez sonuç olarak Oden WB Roger adamdır. Kaido konusunda şamar oğlanı oldu artık 9 kızıl kın ın hepsini tokatlamazsa balon olmuş olur seri bitiyo luffy korsanlar kralı olcak diye yonkou ları çok güçsüz gösterdiler saçma oldu ryou su olan kaido şamarlıyo artık bişey yapması lazım

Yalvardığını. Oden gibi bir adamın lütfen demesi size normal geliyosa ayrı mesele tabii
Lütfen demek ne zaman yalvarmak oldu ya? Ben bir şey mi kaçırdım? Ayrıca Oden ne alaka? Oden de Roger’la gitmek için WB’ye mi yalvarmış? Bir insan başka birine lütfen diyemez mi? Hem de bu insan dostu diyebileceğimiz kadar samimiyken.

Lütfen demek ne zaman yalvarmak oldu ya? Ben bir şey mi kaçırdım? Ayrıca Oden ne alaka? Oden de Roger’la gitmek için WB’ye mi yalvarmış? Bir insan başka birine lütfen diyemez mi? Hem de bu insan dostu diyebileceğimiz kadar samimiyken.
ay Roger yanlış yazmışım. Kafa Odende kaldı :D. Bir korsanın lütfen demesi bana yalvarma gibi geliyor. Hadi sizin dediğiniz gibi olsun. Gene @Yubashiri-sama ya ters. Rogera alfa Odene beta diyor. Alfa, betaya eğiliyor

Bence bu algıya millet boşuna tutunuyor. Ejder formunda da dövüştü baya, Kawamatsu'yu dövüş dışına atan Big Mom değildi mesela.
Son gelişmeler bizi doğrular nitelikte .Ejder formu dayak yemek için yaratılmış. Yakın mesafe dövüşlerde etkili olamaz. Sayı üstünlüğüne karşı devasa boyutlardaki ejderhayı patates ederler.
İnsan formunda acayip hızlı tam olarak buna ihtiyacı var. Hibrit ile hız + güç b.h ile maksimum dayanıklılık daha uyanışı var.
Yahu bu adamın yenilmemesi lazım normal şartlar altında da düştüğü hallere bak.

ay Roger yanlış yazmışım. Kafa Odende kaldı :D. Bir korsanın lütfen demesi bana yalvarma gibi geliyor. Hadi sizin dediğiniz gibi olsun. Gene @Yubashiri-sama ya ters. Rogera alfa Odene beta diyor. Alfa, betaya eğiliyor
“Bana böyle geliyor” gibi bir argüman yok yalnız. Tartışmanın en başında Roger’ın yalvardığını değil sana öyle geldiğini söyleseydin keşke. Boşuna yazdık o kadar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık