Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 992: Kalıntılar

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    217
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Marco'da seçilmiş kişi ayağına yatmış gibi. Birde BM'yi yargılıyor bir şey bilmiyorsun diye acaba WB tayfası da geçmişi biliyor mu ?

Ben konuşma sonunda BM'nin bakıştan onunda bu arc düşeceğini düşünmeye başladım. Acaba 6 kın ve 3 çöp düşürür mü Kaido'yu ?
3 çöp kim?

Big mom git bir yerde öl sen. Peros bile dediğine inanmıyor bence.

Perde arasına girerse bb'yi wcı'da göreceğiz gibime geliyor. Sonrasında big mom arazi olacak gibi.

Kapakta Jinbei tayfadan neden o kadar uzakta? Acaba bu arc ölecek mi?
Yamatonun saçları beğendim üstelik ilk defa kırmızı boynuz görüyorum. Hep siyahtı. Tasarımı hoş.
Bir de bu kınlar bu kadar güçlüydü bütün müttefiklerle bir taraftan saldırıp bütün çer çöpü indirip en son büyük başlara 2 şer 3 er saldırsalardı daha iyi olurdu bence. Sonuçta Odenle birlikte az kişiydiler ama şimdi toplu bir birlik var.

Kapakta Jinbei tayfadan neden o kadar uzakta? Acaba bu arc ölecek mi?
Yamatonun saçları beğendim üstelik ilk defa kırmızı boynuz görüyorum. Hep siyahtı. Tasarımı hoş.
Bir de bu kınlar bu kadar güçlüydü bütün müttefiklerle bir taraftan saldırıp bütün çer çöpü indirip en son büyük başlara 2 şer 3 er saldırsalardı daha iyi olurdu bence. Sonuçta Odenle birlikte az kişiydiler ama şimdi toplu bir birlik var.
Yeni diye mobbing yapıyorlardır reise. Bizim tayfada Usopp harici kimse ölmez onun da daha vakti var çok ön plana çıkacağı bir arc gelmesi lazım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık