Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 992: Kalıntılar

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    217
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
çok ayıp be..
İnsan düşmanına bilgi verir mi ?
"Aslında biz ayda 1 kere aile toplantısı yaparız , tayfada yakında Wano'ya gelecek sıçtınız yani." diye konuşmasını beklemezdim.Eğer söylediklerinde ciddiyse Marco haklısın ama Marco bir şey saklıyormuş gibime geliyor.
Marco BM'yi kandırmak için rol yapıyor filonun geldiğini çaktırmamaya çalışıyormu diyorsun? Hani öyle bir muhabbet varsa Perospero görmüyormu koca Wb filosunu? Bu mudur yani :/

Kinemon'un performansını saymazsak aslında 9 kına karşı tek mücadele etmek Kaido'nun değerini düşürmek yerine aksine yükseltiyor ki o konuya da açıklama gelecek gibi duruyor beğendim bölümü.
Marco'nun sözlerinde bir bit yeniği vardır diye düşünüyorum, Marco'nun tüm taraflardan saygı gören bir adam olarak Yami Yami etkisiyle yenmiş olsa bile Teach'in gereksiz küçük görülmesinin önüne geçer artık herhalde forumda. Carrot da umarım yahni olur.

Üye silindi 5781

Marco BM'yi kandırmak için rol yapıyor filonun geldiğini çaktırmamaya çalışıyormu diyorsun? Hani öyle bir muhabbet varsa Perospero görmüyormu koca Wb filosunu? Bu mudur yani :/
Yok sadece örnek verdim.Filonun geldiğini falan düşünmüyorum.Sadece babalık öldü diye ailesiyle bağlantılarını koparacak bir adam olduğunu düşünmüyorum.
Marco'nun planı var diyorum , çünkü bu konuşma Marco'nun doğasına aykırı.
Ki spoiler yorumlarında bunu belirtmiştim.
Öyle bi muhabbet varsa bile sonradan gelirler yani aynı zamanda perosperonun filo ile geldiklerini niye düşündün onu anlamadım , dediğin gibi imkansız bir şey zaten bu.

Bazen Oda bir korsan hikayesi yerine koşu maratonu hikayesi yazsa daha iyi mi olurdu diye düşünüyorum.

Bu panel animede güzel yansıtılsa izlemesi çok keyifli olurdu tahminen. Ama yansıtılmayacak. :d

Başka bir yonko ile başka bir sağ kol karşılaşsa da sağ kol yonko tarafından aynı şekilde övülür, değer görür bence. OP evreninde itibar çok önemli. Zoro Jinbe ile vs atsa bence yener ama Jinbe'nin çeyreği kadar itibarı yok mesela. Bizimkilerin sürekli küçümsenmesi de bundan zaten.

Marco'da seçilmiş kişi ayağına yatmış gibi. Birde BM'yi yargılıyor bir şey bilmiyorsun diye acaba WB tayfası da geçmişi biliyor mu ?

Ben konuşma sonunda BM'nin bakıştan onunda bu arc düşeceğini düşünmeye başladım. Acaba 6 kın ve 3 çöp düşürür mü Kaido'yu ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık