Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 992: Kalıntılar

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    217
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zaten çoğu durumda karşıdakinin fikrinden etkilenip düşünceler değişmiyor. O karakter yada konu ile ilgili o kadar gereksiz/troll fikir gördükten sonra onla ilgili bir şey okuyacağın zaman atlıyorsun, dikkatini vermiyorsun nasıl olsa önemli bir şey değildir diye. En azından benim için böyle oluyor bazı durumlarda.

Edit: Arkadaşlar biraz hızlı etkilenmiş orası ayrı. :/
Ama şey oluyor insan,yanlış mı düşünüyorum acaba falan tabii sonra önemsememeye başlıyorsun bazı yorumları.

Kaido konusunda epey bir sıvayacak gibi duruyor Oda reyiz. Kaido'yu nihayetinde indireceğini düşündüğümüz ana karakterimiz Luffy en güçlü formunda Kaido'ya zarar dahi veremeden tek yemesinin ardından şimdi kızıl kınlar adeta haşamat edecek Kaido'yu. Şu ana kadar Wano Arc'ın en güzel kısımları Oden Flashback bölümleriydi benim için. Her neyse umarım şu geçiş bölümleri bir an önce biter de keyifli bir kaç bölüm daha okuruz.

Ama şey oluyor insan,yanlış mı düşünüyorum acaba falan tabii sonra önemsememeye başlıyorsun bazı yorumları.
Yani bilmediğin bir konu üzerine fikrinin değişiyorsa doğal ama sevdiğin bir karakter için "yanlış kişiyi mi seviyorum acaba?" diyorsan eğer sıkıntı gibi.

Ben 11 yıldır bu forumdayım, hiç dediğin gibi bir durum yaşamadım. Başkalarının fikirlerinin sizi etkilemesine izin vermemeniz yeterli. Ben ciddi olmayan hiçbir yorumu dikkate almıyorum, karakterler hakkında objektif değerlendirmemi yapabiliyorum.
Evet zaten sonradan öyle yapmaya başladım. Lakin bazen bazıları bir yerlerden delil göstererek ya da mantıklı açıklamalar yaparak senin fikrinde değişiklik yapabiliyor. Mesela benim en başta hayal ettiğim yonkou-amiral-sağ kol sıralaması buradaki açıklamaları gördükçe değişiklik gösterebiliyor. Bahsettiğim yorumlar, mantıklı kıyaslamalarla yapılan mantıklı açıklamalar.

Evet zaten sonradan öyle yapmaya başladım. Lakin bazen bazıları bir yerlerden delil göstererek ya da mantıklı açıklamalar yaparak senin fikrinde değişiklik yapabiliyor. Mesela benim en başta hayal ettiğim yonkou-amiral-sağ kol sıralaması buradaki açıklamaları gördükçe değişiklik gösterebiliyor. Bahsettiğim yorumlar, mantıklı kıyaslamalarla yapılan mantıklı açıklamalar.
O farklı bir konu, karakterlere olan sevgi farklı bir konu.

sevdiğin bir karakter için "yanlış kişiyi mi seviyorum acaba?" diyorsan eğer sıkıntı gibi.
Sevdiğin karakter hakkında kötü eleştiriler hatta hakaretler görünce sende iki etki oluşturuyor: Ya onlar kötüledikçe daha da çok bağlanıyorsun ve onlara mukabele ediyorsun ya da onlar kötüledikçe senin sevgin azalıyor. :D

Kaido karşısın da şu anda totalde 3 tane falan sağ kol edicek kuvvet vardır herhalde.
Acaba yenilecek mi Kaido sonra gaz bombasına başvurabilirler daha önceden onun alt yapısı yapildi.
Kaido bu savaşı kaybeder mi acaba.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık