Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 992: Kalıntılar

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    217
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Radyah Ne tarafa doğru oldu? Olumlu yönde mi olumsuz yönde mi? :D
Olumsuz yönde tabii ki.Foruma üye olmadığım zamanlar ziyaretçi olarak gelip değerli yorumlarınızı okuyordum ama bazı yorumlar cidden akla hayale sığmayacak şeylerdi.Bunlardan örnek verecek olursam "Zoro ile Luffy arasında çok bir fark yok" hatta bazılarında Zoro=Luffy gibi anlamlar çıkıyor.Beni etkiledi ama hala Zoroyu seviyorum tabi:)

Mesela benim hayalimdeki güç dengeleri bambaşkaydı. Buraya bir geldim, artık bazı şeyler kesinmiş gibi kabul etmek zorunda kaldım. :D Yonkou>Amiral>Sağ kol gibi şeyler mesela.

Mesela ben forumu takip etmeye başladıktan sonra kendime bir baktım, birçok karakterden nefret etmeye başlamışım. Dedim: "Ulan ben eskiden bunları seviyordum. Hatta bazılarının fanıydım da. Ne oldu da böyle nefret etmeye başladım?". Sonra farkettim ki burada ki yazılar beni etkilemiş.
Ben 11 yıldır bu forumdayım, hiç dediğin gibi bir durum yaşamadım. Başkalarının fikirlerinin sizi etkilemesine izin vermemeniz yeterli. Ben ciddi olmayan hiçbir yorumu dikkate almıyorum, karakterler hakkında objektif değerlendirmemi yapabiliyorum.

Özür dileyerek bir soru sormak istiyorum.Cahilliğime verin lütfen.992 kalıntılar konusu üzerinde farklı konuları konuşmak doğru mu acaba? şuan biz bunu yapıyoruz gibi geldi de:)

Ben 11 yıldır bu forumdayım, hiç dediğin gibi bir durum yaşamadım. Başkalarının fikirlerinin sizi etkilemesine izin vermemeniz yeterli. Ben ciddi olmayan hiçbir yorumu dikkate almıyorum, karakterler hakkında objektif değerlendirmemi yapabiliyorum.
Zaten çoğu durumda karşıdakinin fikrinden etkilenip düşünceler değişmiyor. O karakter yada konu ile ilgili o kadar gereksiz/troll fikir gördükten sonra onla ilgili bir şey okuyacağın zaman atlıyorsun, dikkatini vermiyorsun nasıl olsa önemli bir şey değildir diye. En azından benim için böyle oluyor bazı durumlarda.

Edit: Arkadaşlar biraz hızlı etkilenmiş orası ayrı. :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık