Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 991 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kinemon, muazzam güçlü olmasının yanı sıra inanılmaz zekidir. Plana uyum sağlama konusunda nasıl disiplinli olduğunu hep beraber gördük. Ph ve Dressrosa'da yaşadığı kötü anların tamamı planın bir parçasıydı, kesinlikle şans değil, kaldı ki Luffy'nin geleceğini de öngörmüştür. Şu açıdan da düşün, Tam da kehanette bahsedildiği gibi 20 yıl sonra, muazzam güçlü, Kaido kadar güçlü bir samurayın namı dilden dile, haberden gazeteye dolaşmaya başlasaydı ne olurdu? Kinemon ezik takılarak dikkatleri üzerine çekmedi, son ana kadar rakibini gafil avlamak için ne gerekiyorsa yaptı. Gerçek bir deha.

Evet, güç ve akıl, bu iki şeyi benliğinde barındıran az sayıdaki karakterden biridir Kinemon.
Dostum yapma etme lutfen kinemonun zekasina laf ettigim yok zaten o yuzden oden yokken 9 kini o idare etmis ama gucu dersen bi dur derim bak ugrasmak istemiyorum gercekten arasam bulurum ama muhtemelen sende hatirliyorsundur mangada bir sahne vardi bu kin dresrosada momo ile takilirken dofun piskopata baglamis halini goruyor ve korkudan tir tir titriyor bu mu simdi muazzam guclu adam ? Hani oyle bir yazmissin sanki kinemon degil aizen sosuke hepsi planinin parcasiydi eved. Karakter retcon yemis bariz sekilde ve onceki cizgisine tamamen zit bir sekilde bence bunu elestirebiliriz bundan 50 60 bolum once kinemonun bu sayidaki hareketi yapabilicegini soylesen troll damgasi yer forumlardan banlanirdin.

Kinemon öyle broken bir char ki sana bile King'i övdürüyor.
Maksat demoyu övmek değil ciddi anlamda hiçbir yonkonun ağırlığı sağ kolu kadar yok.Shiryu vasıfsızı hariç.Oda şu durumlara o karakterleri hayatta düşürmez buna inanıyorum ben.Linlin şelaleyi geçemez,Kaido Law'ın lego yaptığı Kin tarafından kesilir,Shanks'ın kolu için editör kesek kanka karizma olur der kestirir.Zaten bir şey olmaz diye de ona buna şov yaptırtıyor.Serideki ağırlıklarını hiç ettiriyor karakterlerin.

Dostum yapma etme lutfen kinemonun zekasina laf ettigim yok zaten o yuzden oden yokken 9 kini o idare etmis ama gucu dersen bi dur derim bak ugrasmak istemiyorum gercekten arasam bulurum ama muhtemelen sende hatirliyorsundur mangada bir sahne vardi bu kin dresrosada momo ile takilirken dofun piskopata baglamis halini goruyor ve korkudan tir tir titriyor bu mu simdi muazzam guclu adam ? Hani oyle bir yazmissin sanki kinemon degil aizen sosuke hepsi planinin parcasiydi eved. Karakter retcon yemis bariz sekilde ve onceki cizgisine tamamen zit bir sekilde bence bunu elestirebiliriz bundan 50 60 bolum once kinemonun bu sayidaki hareketi yapabilicegini soylesen troll damgasi yer forumlardan banlanirdin.
Dostum arkadaş büyük ihtimalle trollüyor zaten. Çöpemon'a bu kadar anlam yüklediğini sanmıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık