Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 988 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O sulonglar yetersiz kalır mı diye düşünüyorum ona. Sonradan destek sulonglar gelip yardım etse?? Carrot Wanda görünmüyor mesela yok onlar.
Gelseler de çok bir şey değişeceğini sanmıyorum. Carrot, Sulong haliyle Daifuku'yu bile yenememişken bu azman karşısında pek bir şansı yok bence. En fazla yorar ve asıl dövüşçünün yenmesine yardım eder. Diğer gardiyanlar da aynı şekilde yapacak. Biraz hırpalayacaklar hepsi bu.

Jackin tasarımı çok iyi olmuş , dış görunuş olarak en sağlam gözüken o bence diğer yıkımcılara göre .
Defalarca dedim hakkı yeniyor diye hala da öyle düşünüyorum. Bu adam gerçekten sağlam. En sona kalırsa hiç şaşırmam valla.

Gelseler de çok bir şey değişeceğini sanmıyorum. Carrot, Sulong haliyle Daifuku'yu bile yenememişken bu azman karşısında pek bir şansı yok bence. En fazla yorar ve asıl dövüşçünün yenmesine yardım eder. Diğer gardiyanlar da aynı şekilde yapacak. Biraz hırpalayacaklar hepsi bu.
Jack'i minklerin yenmesini çok isterim ama olası görmüyor gibisin. ?

Yok ben de onların yenmesini istiyorum ama yense yense Inu veya Neko yener diye düşünüyorum. Veya bir ihtimal Jinbe alabilir. İki ihtimalden biri tutsun yeterli benim için. Başka bir ihtimal düşünemiyorum çünkü :/

Neko ve Inu, Kaido'yu bırakmadıkları sürece orada tükenirler. Onların Jack'i yormasıyla o zaman Jinbe - Franky - Chopper 3lemesi kökten halleder sanki. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık