Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 988 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Daha önce de söyledim zoro her zaman luffy den önce rakibiyle karşılaşır yener ve luffy nin savaşı başlar bu hep böyle oldu şimdi sanji vs king var diye zoro kalan bölümlerde sadece olayları filan seyredecek ve hic bir şey yapmicak sanan varsa wano sonlarına doğru bazıları cok üzülecek..?

Son düzenleme:
Zoro çok büyük çar, düşünün Franky, Yonkou teklemiş millet Sanji'nin olayından Zoro'ya çakıyor Sanji'yi yücelten bile yok, olay tamamen bölümde olmayan Zoro :hhh:
Siteye Zoro karakterinin ve Zoro fanlarının etkisi üzerine psikolojik bir çalışma yapılsa yeridir xD
Yalnız Zoro bölümde en az Sanji kadar var. King göründüğünden beri Zoro'nun rakibi olacak diye hakkında yapılan onca güzellemeler, kıyaslamalar, karakter analizleri, yüceltmeler hepsi yalan oldu. Gömmek için bulunan en ufak bir fırsat bile kaçırılmayan yiğido bütün birikimin üzerine kondu. :D

Bm'nin slashları da uzaya kadar gidiyo heralde. Kaido hariçi yiyen tek yer orda bence. Luffy hariç o mesih.
Mihawk'tan slash yedi bisey olmadi. BM pek bisey yapmaz.

Ben esas bu kaido hic yara almadiysa 7 kere nasil yenildi onu merak ediyorum. Bu yara almama meselesi kalici yara almadi olarak revize edilecek bence. Bi de eski amiral uclusu (aokiji vs...) meyveleri sayesinde kolayca kaidoya hasar verebilirler bence derisi sert filan farketmez jozu da elmasti aokiji kolunu aldi. Kaido cok delikanliysa bu serkes hareketlerini bi amirallere yapsin da noluyor gorelim.

King'in ödülünün acıklanmaması bende bu vs olmicak düşüncesinie neden oluyor gecen böküm ulti vs yamato vardı ve ulti'nin ödülü acıklanmadı bu bölüm gördük'ki vs yarım kalmış.

Mihawk'tan slash yedi bisey olmadi. BM pek bisey yapmaz.

Ben esas bu kaido hic yara almadiysa 7 kere nasil yenildi onu merak ediyorum. Bu yara almama meselesi kalici yara almadi olarak revize edilecek bence. Bi de eski amiral uclusu (aokiji vs...) meyveleri sayesinde kolayca kaidoya hasar verebilirler bence derisi sert filan farketmez jozu da elmasti aokiji kolunu aldi. Kaido cok delikanliysa bu serkes hareketlerini bi amirallere yapsin da noluyor gorelim.
Birinde garp ile roger ağzına vurmuş, diğerinde oden. Geri kaldı 5 :D
Wb, roger, genç bm 3lüsüne sıra sıra atar yapmış ayar yemiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık