Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 988 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji Momonosuke'yi kurtarma ve King ile vs atma olayında tamamen uçmasının ekmeğini yiyor şu anda.Görünmezliğin faydası birde artı olarak.Kolay ulaşabiliyor.Tıpkı savaşta Marco'nun Ace'i kurtarmaya gitmesi gibi.
O yüzden Zoro niye öğrencisini kurtarmıyor umursamıyor falan diye düşünmeyin.Gidebilse gidecek herhalde değil mi Zoro bu.Tanımadığı adamlara bile yardım eden biri.

Sanji Momonosuke'yi kurtarma ve King ile vs atma olayında tamamen uçmasının ekmeğini yiyor şu anda.Kolay ulaşabiliyor.Tıpkı savaşta Marco'nun Ace'i kurtarmaya gitmesi gibi.
O yüzden Zoro niye öğrencisini kurtarmıyor umursamıyor falan diye düşünmeyin.Gidebilse gidecek herhalde değil mi Zoro bu.Tanımadığı adamlara bile yardım eden biri.
Yasu'nun idamını en ön sıradan izlememiş miydi?

Sanji Momonosuke'yi kurtarma ve King ile vs atma olayında tamamen uçmasının ekmeğini yiyor şu anda.Görünmezliğin faydası birde artı olarak.Kolay ulaşabiliyor.Tıpkı savaşta Marco'nun Ace'i kurtarmaya gitmesi gibi.
Zoro'nun beceriksizliği demeyinde ne derseniz deyin zaten.?

Tanımadığı adama yardımlıktan bahsedeceksek sanji nin gin e açken verdiği yemegi konusalım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık