Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 986: Benim Adım

Bölüm nasıldı

• Kullanılan toplam oy
    247
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şu hali bile güzel reyisin bee. Vayyy!

Bu arada bu sahneyi ne için atmıştın?

İnsanı hep en güvendikleri yanıltır kral dikkat et xd.Tek gözlem olsa neyse en komple yonko komutanı bu adam.Ki yonkolarda olmayan k.hakiye sahip Kata,Enel örneği komik olmuş.
Yav her yeri komplike olsa nolur bu Ana düşmanının yav. Ana duasından nasibini almamış deyyusss ?

Dua et Zoro bu arc King ya da üstü biriyle karşılaşmasın. Yoksa senin Katakuri ipi son göğüsler mevkidaşları arasında.

Etkileyici bir bolum idi. Sadece uzucu olan 9 kin bu bolumden sonra cehennemi yasayacaktir. Kaido pek acıyacağını zannetmiyorum.

Yav her yeri komplike olsa nolur bu Ana düşmanının yav. Ana duasından nasibini almamış deyyusss ?

Dua et Zoro bu arc King ya da üstü biriyle karşılaşmasın. Yoksa senin Katakuri ipi son göğüsler mevkidaşları arasında.
Biraz gıcıklık yapayım dedim ama Aşırı Fanboylarda işe yaramıyormuş.

Bu arada Enel örneğin çok saçma zaman atlamasından önce haki falan yoktu sadece adı vardı. Haki olayı biraz karışık. Enel örneğini vermen o yüzden saçma

Valla ben sudan serinim Ichiryucum :) Şu saatten sonra beni hayal kırıklığına uğratacak bir hadise yaşanacağını zannetmiyorum. He olursa da canın sağolsun ama gözlem hakiyle adam olunsaydı Enel terör estirirdi be. Gözlem hakiyi gözünde o kadar büyütmemen gerektiğini Kaido tayfası gösterecek diye düşünüyorum :rolleyes:
İnsanı hep en güvendikleri yanıltır kral dikkat et xd.Tek gözlem olsa neyse en komple yonko komutanı bu adam.Ki yonkolarda olmayan k.hakiye sahip Enel örneği komik olmuş.

Zoro bu arc isterse King'i indirsin ister daha üstünü indirsin Kata mevkidaşları arasında ipi göğüsleyecek son adam belki de.Zoro Marco çakması King'i indirirse daha iyi olur ama.Zoro'ya yenilen adam Luffy'ye karşı hezimet yaşar.İddiana yavaştan hazırlanmaya başla sen :oleyo2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık