Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 986: Benim Adım

Bölüm nasıldı

• Kullanılan toplam oy
    247
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Asıl sen bırak bu Katakulli işleri Ichiryu :) Katakulli'nin en güçsüz sağ kol olduğu ortaya çıkacak az kaldı. Depreşme, kıpraşma :D
En güçlü olduğu ortaya çıkacak demek istedin galiba :( Nerde Luffy,Bege,Jinbei,Pedro'ya tek başına gider yapıp ayar veren Kata nerde daha kılıcını tutamayan gözlem fakiri King nerde.Magellan'dan ayar yiyip mapusta yatan Shiryu nerde Kata nerde.Sen iddian için endişelenmeye başla şimdiden bunları düşünceğine.

En güçlü olduğu ortaya çıkacak demek istedin galiba :( Nerde Luffy,Bege,Jinbei,Pedro'ya tek başına gider yapıp ayar veren Kata nerde daha kılıcını tutamayan gözlem fakiri King nerde.Magellan'dan ayar yiyip mapusta yatan Shiryu nerde Kata nerde.Sen iddian için endişelenmeye başla şimdiden bunları düşünceğine.
Valla ben sudan serinim Ichiryucum :) Şu saatten sonra beni hayal kırıklığına uğratacak bir hadise yaşanacağını zannetmiyorum. He olursa da canın sağolsun ama gözlem hakiyle adam olunsaydı Enel terör estirirdi be. Gözlem hakiyi gözünde o kadar büyütmemen gerektiğini Kaido tayfası gösterecek diye düşünüyorum :rolleyes:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık