Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 986: Benim Adım

Bölüm nasıldı

• Kullanılan toplam oy
    247
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 1004

marineford da marco kızaruya vurabılıyordu fakat sakazukıye vuramıyordu. İnanılmaz tuhaf gemişti oda fark mı etmıyor yoksa bılerek mı boyle cızdı anlamıs degılım
Akainu’nun hayvanlığından ya da Oda’nın baştan savması. Oda, Ace öldükten sonra çok salmıştı kalan sayıları. Zaten Marineford’dan sonra da sağlam tatil yapmıştı. Baya Marineford’un son kısımlarını okurken hissetmiştim “bitsede gitsek” ruh halini.

Üye silindi 1004

Yanında şaka gibi kalan sağ kol onu durduruyor ama neyse :D Ki Akainu'nun normal amiral olmadığına katılıyorum ama Akainu'nun hayvanlığından diğer amirallere pay çıkartılıyor.
Tek başına durdurmuyor ya göğüsü kıllı destek veriyor. Kaido’nun adamları değilse ortalama İki YC’nin çok rahat amiral tutması lazım. O kadar olur canım Amiralciler de sevdikleri karakterler parlasın istiyor.

Tek başına durdurmuyor ya göğüsü kıllı destek veriyor. Kaido’nun adamları değilse ortalama İki YC’nin çok rahat amiral tutması lazım. O kadar olur canım Amiralciler de sevdikleri karakterler parlasın istiyor.
Vaktiniz varken bol keseden sallayabilirsiniz Nasıl ki Kaido onun arcı gelmeden dokunulmaz gibi görünüyorsa aynısı Akainu'ya da olacak Choppa Kral'dan az ayar yemeyecek.

@Mike Kral olsa anlatırdı durumu :ühü:

Üye silindi 1004

Vaktiniz varken bol keseden sallayabilirsiniz Nasıl ki Kaido onun arcı gelmeden dokunulmaz gibi görünüyorsa aynısı Akainu'ya da olacak Choppa Kral'dan az ayar yemeyecek.

@Mike Kral olsa anlatırdı durumu :ühü:
Harbi Mike reis nerede ya? Chopper vs Akainu görsek efsane olurdu. Orta zorlukta Chopper alırdı. Bu arada Akainu’nun dokunulmaz imajı yok ki. Adam komalık ettiler yıkılmadı ayaktaydı dertleriyle baş başaydı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık