Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 986: Benim Adım

Bölüm nasıldı

• Kullanılan toplam oy
    247
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Unutmadan daha çok Zoro, Law ve Kid kadar önemsemediği açık. Yani ben Sanji'yi çizsem Killer'ı çizme gereksinimi de hissederim.

Ha Unutma olayı doğruysa Sanji'nin tüm epik sahneleri böyle oluşmuş olabilir. :Dd

Üye silindi 1004

Unutmadan daha çok Zoro, Law ve Kid kadar önemsemediği açık. Yani ben Sanji'yi çizsem Killer'ı çizme gereksinimi de hissederim.

Ha Unutma olayı doğruysa Sanji'nin tüm epik sahneleri böyle oluşmuş olabilir. :Dd
1- Zoro ve Kid, Kaido'nun tayfasına tuz ekiyor.
2- Law plan yapıyor.
3- 9 Kın canla başla şov yapıyor.
4- Orochi ve Kanjuro-sama ölmüş.
5- Luffy haki şov falan filan yapıyor.
6- Yamato babasıyla son köprüleri yakma kararı alıyor.
7- Gevşeğin teki yüzünden Nami yakalanıyor...
8- King, Queen ve Jack kelimenin tam anlamıyla Uchiha MADARA oluyor.
9- Kaido'ya gangu bangu yapıyorlar. Kedi, Kaido'yu tokatlıyor.

Dopdolu bir sayı...

Bu tarzlar bomba gibi olaylar dururken kim gidip Wano kerhanesine peçeteci olmak isteyen bir dal yaprağı çizer veyahut okumak ister? :rolleyes:

2- Law plan yapıyor.

Dopdolu bir sayı...

Bu tarzlar bomba gibi olaylar dururken kim gidip Wano kerhanesine peçeteci olmak isteyen bir dal yaprağı çizer veyahut okumak ister? :rolleyes:
Sanji Boş bölümlerin boş adamı diyorsun yani

Bölüm müthişti, Kaidonun korktuğunu düşünenler sonraki bölüm rakibe nasıl korku verilir öğrenecekler. ?
Yav bunlar hep gösteri :D kadio san kalacak diğer bölümde aya biri beni gıdıkladı diyecek topuna tek atacak sonra hepsini öldürün emri gelecek :D siz kim kopek diyecek :D. Altta bigmom da sinema izliyor zaten oda hiç olaya müdahale olmayacak :D bu arc nasıl bitecek kaido nasıl inecek hala kafamızda deli sorular...

Yav bunlar hep gösteri :D kadio san kalacak diğer bölümde aya biri beni gıdıkladı diyecek topuna tek atacak sonra hepsini öldürün emri gelecek :D siz kim kopek diyecek :D. Altta bigmom da sinema izliyor zaten oda hiç olaya müdahale olmayacak :D bu arc nasıl bitecek kaido nasıl inecek hala kafamızda deli sorular...
Kadio-San'ın önce elindeki silaha sahip çıkmayı öğrensin sonra tek atar :hhh:

Çoğu kişi haftaya Kaido katliam yapacak diyor fakat şöyle bir durum var Kaido'nun normal halinde sopasız bir saldırısını görmedik. Sopasız aceba ne kadar damage vurabiliyor. Ben o sopanin boşuna elinden düştüğüne inanmiyorum. Muhtemelen kınlar tek yemesin diye yapılmış bir senaryo. Kınların bir bölümde işinin bitmesi hiç tatmin edici bir durum olmaz.

2- Law plan yapıyor.

Dopdolu bir sayı...

Uchiha Madara kalbimizde bir yaradır :agla:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık