Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 984 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Açıkcası bana Yamato da aynı teknikle savunuyor gibi geldi. Bir de saldırıyı doğrudan yemek ile silah ile karşılamak arasında illaki fark vardır di mi?
Aynı teknik ile savunmasından kaynaklı etkisi azalıyorsa orasını görmemiz lazım, mantıklı olur öyleyse ama mantık olarak eğer silahla savunma yapılıyorsa bu tür vuruşlara bedenle de savunma yapılabilir.Bu seride herkes silahla dövüşmüyor sonuçta.

Gear 2'li Gear3 kullandı bence. Ona rağmen düz yumruğuyla vurduğu etkiyi alamadı. Oda belki de kıyas yapmamızı istiyor.:D
Daha önce bunun örneği olmamıştı sanırım seride. Böyle bir olay olursa muazzam olur. G4+g2 veya üç formun birleşimi çok güzel şeyler çıkartır ortaya. Böylece g2 ve g3 tekrar önem kazanır

Aynı teknik ile savunmasından kaynaklı etkisi azalıyorsa orasını görmemiz lazım, mantıklı olur öyleyse ama mantık olarak eğer silahla savunma yapılıyorsa bu tür vuruşlara bedenle de savunma yapılabilir.Bu seride herkes silahla dövüşmüyor sonuçta.
Zaten bu tarz vuruşlara karşı savunma zaten yine bu teknikle yapılıyordur bence. Şöyle düşünüyorum. Burda temel mantık hakinin rakibin vücuduna akışını sağlamak. Eee eğer rakip de aynı şekilde bir karşılık verirse bu iki akan haki birbiriyle karşılacaktır herhalde. Ya da doğrudan yüzeye yüklediğin çok sağlam bir koka ile de belki yine savunulabilir. Tabi ben böyle düşünüyorum orasını görecez. Bir de silahıyla atağın yönünü de çevirmiş olabilir. Doğrudan bedene darbeyi aldığını düşünmüyorum.

Sadece fikirlerini değil, görünüşünü de ona benzetmeye çalışıyor, bildiğin fanatik. O yüzden de kendisini erkek olarak tanıtıyor. Cicili bicili gezip "Ben Oden'im." mi desin?
Sorun kendini erkek olarak tanıtması ya da erkek olarak davranması değil. Sorun sebebi... Oden erkekti ondan ben de erkek gibi takılıyorum... ?

Olay salaklık değil. Luffy'nin kişiliğine ters, belki Momo'ya bırakır yırtmayıp ama okuma ihtimali 0.
Zaten okumamasını salaklık olarak dillendirmedim yırtması salaklık olur sonuçta bu adamın çoluğu çocuğu var onlar için kıymetli.

Zaten bu tarz vuruşlara karşı savunma zaten yine bu teknikle yapılıyordur bence. Şöyle düşünüyorum. Burda temel mantık hakinin rakibin vücuduna akışını sağlamak. Eee eğer rakip de aynı şekilde bir karşılık verirse bu iki akan haki birbiriyle karşılacaktır herhalde. Ya da doğrudan yüzeye yüklediğin çok sağlam bir koka ile de belki yine savunulabilir. Tabi ben böyle düşünüyorum orasını görecez. Bir de silahıyla atağın yönünü de çevirmiş olabilir. Doğrudan bedene darbeyi aldığını düşünmüyorum.
Saldırıyı atlatmış da olabilir dediğin gibi, bu saldırıya karşı bir savunmanın olacağına kesin gözüyle bakıyorum belki Kaido bu savunmayı yapamayacak durumda olacak Luffy ile dövüşürken handikabı da o olur artık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık