Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 984 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oden hayranlığı da bi yere kadar :D. @Roronoa Zoro kabul et, sen de bu kadarını beklemiyordun.
Kızımız biraz abartmış ama olsun, çok sevdim ben bu kızı.
Kaido utancından içiyordur artık. :D
Luffy sonda sanırsam yeni haki tekniğini kullandı. Büyük bir patlama oldu.:D Bu yumruğu Ulti yese gözünü bir daha Wano sonu açardı.

Bu arada Page One da G3'e tek yemiş herhalde anca kalkıyor.:D
Yalnız bu balyozların deniz taşından olma muhabbeti yalan oldu gibi. En azından Yamato'nunki. Deniz taşı olsaydı, saldırdığında Luffy'yi etkilerdi.

Luffy çok büyük power up aldı. Sonumuz hayrolsun. :D

uu neko da silahlanmış :d

yani şimdi tam açıklanmadı ama yamatoya kaidounun oğlum demesi yamatonun kendini malum olaylardan sonra erkek diye tanımlamasından mı oluyor :S ne kadar da modern bi babişko...

yada diğer türlü konuşulduğu gibi kaidou oğlu olmasını istediği için diyor falan.

Kız çok tatlı.

Ek olarak o günlüğü okuyup da Roger-Wb fanı değil de Öden fanı olan adamın problemleri vardır.Bu kız da problemli muhtemelen.
la op okuyup fan olunan karakterlere baksana :(

Kızımız biraz abartmış ama olsun, çok sevdim ben bu kızı.
Kaido utancından içiyordur artık. :D

Yalnız bu balyozların deniz taşından olma muhabbeti yalan oldu gibi. En azından Yamato'nunki. Deniz taşı olsaydı, saldırdığında Luffy'yi etkilerdi.

Luffy çok büyük power up aldı. Sonumuz hayrolsun. :D
balyoza ryuu açıklandıktan sonra deniz taşı diyen kalmış mıydı? eğer devam eden vardıysa yazıklar olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık