Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 984 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Eee şimdi herkes bunu erkek olarak biliyor Linlin'de mi erkek olarak biliyordu ve evlilik muhabbeti içerisinde hiç gelin damat muhabbeti oldu mu ben hatırlamıyorum hatırlayan söylesin lütfen. İttifak burada çatlar mı?
Peki şimdi damat kim olur B.M. tarafında?

uu neko da silahlanmış :d

yani şimdi tam açıklanmadı ama yamatoya kaidounun oğlum demesi yamatonun kendini malum olaylardan sonra erkek diye tanımlamasından mı oluyor :S ne kadar da modern bi babişko...

yada diğer türlü konuşulduğu gibi kaidou oğlu olmasını istediği için diyor falan.

la op okuyup fan olunan karakterlere baksana :(
Bu kızın annesi kim belki annesi Kaidoya kızımız var diye yutturdu her ihtimal saçma ama yani kızı olduğunu biliyor olup oğlum demesi bama hiç mantıklı gelmiyor bu ne yani 100 kere oğlum deyince kız erkeğemi dönüşecekmiş.

Jack, Queen, King, Kaidou sahnesi mükemmel ya. Shanks'ın MF'ye tayfasıyla gelişinden sonra gördüğüm en iyi panellerden biri olabilir.

Üzdü tuttu spoiler. Bana göre net bir şekilde bağlantıyı nasıl kuracağını bulamayıp saçmalamış son anda. Güzel alt yapı kurmuş, oden fanı olduğu için erkek olarak yaşamayı seçmiş. :D :D :D :D Birde seni kurtardım çünkü ace'i andırıyorsun. :D :D :D :D Rezillik yemin ediyorum serinin düştüğü hallere bak. Aile içi şiddette çok güzel bir ayrıntı olmuş değinmeden edemedim.

Bu kızın annesi kim belki annesi Kaidoya kızımız var diye yutturdu her ihtimal saçma ama yani kızı olduğunu biliyor olup oğlum demesi bama hiç mantıklı gelmiyor bu ne yani 100 kere oğlum deyince kız erkeğemi dönüşecekmiş.
dönüşmüyor ama neden olmasın ki :S bana da bu hayatla ilgili mantıklı gelmeyen yüzlerce şey var ama hepsi oluyor :S keza ikinci dediğim örnek bu mantıksızlığa vuegu zaten.

buna delüzyon deniyor, sanrısal bi bozukluk. tekrar eden yanlış veya yanlı bi bakış açısı geliştirir birey, imkansızlık, kesinlik ve düzeltilemezlik yüzünden. yani diyelim ki kaidou oğlunun olmasını çok istedi ama olmadı veya oğlu öldü ve kızı kaldı. bunlardan biri işte kriterlerimizi karşılıyor. belki oğlunu kaybettiği için bi daha çocuk yapmaktan korktu, belki de artık yapamıyor. sonra da sanrılar başladı, ölen oğlunun verdiği acı yüzünden kızına oğlum demeye başladı. böyle örnekler bol. neyse.

bana ilk olasılık yamatonun sözlerinden sonra daha mümkün geldi. yamato kendine zorla oğlum derdirtmeyi başarmış olabilir :d yanılıyor da olabilirim bilmiyorum tabi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık