Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 984: Kutsal Kitabım

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 168 62.9%
  • Orta

Kullanılan: 63 23.6%
  • Kötü

Kullanılan: 36 13.5%

• Kullanılan toplam oy
    267
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oden'e saygım sonsuz olsa da momo bu yaşta anası ve babasının katledilişini izledi, 20 yıl zaman yolculuğu yaptı,korsan kral olacak tayfayla adaları gezdi, nami ve robini haremine kattı, babasının ve rogerin sadece sesini duyduğu Zunesha reyise emir verebildi, bu arc adada şuana kadar yaptıkları da yeterli şimdi ki ağlamaları ileride ağlamaması için lazım. Luffy'i örnek verenlere de cevabım ona eziyeti köylü eşkiyalar yapıyordu buna direk yonkou eziyet ediyor klasman farkı. :/

Oden o yaşta babasının Shogun olması sayesinde bir şeyler başarmış köyünde, normal bir çocuk olsa sonu kiku izou gibi olurdu. Odenin yaptıkları ilerleyen yaşlarında. :(
Babası Shogun da ondan açıklaması kimseyi tatmin etmez bence

Babası Shogun da ondan açıklaması kimseyi tatmin etmez bence
Niye olmasın o kadar katı kurallarla yönetilen bir ülkede yöneticinin oğlunu öldürmek veya dövmek karşılıksız mı olacak ? Biliyorsun orochinin soyunun niye katledildiğini diye düşünüyorum.Momo'nun hakkı fena yeniyor bu forumda.

Niye olmasın o kadar katı kurallarla yönetilen bir ülkede yöneticinin oğlunu öldürmek veya dövmek karşılıksız mı olacak ? Biliyorsun orochinin soyunun niye katledildiğini diye düşünüyorum.Momo'nun hakkı fena yeniyor bu forumda.
Yahu adam 4 yaşında ayı öldürmüş ayı da mı Shogun’dan korkuyor? Bir yaşında sütannesini fırlatmış Shogun oğluyum bana bişey olmaz diyecek yaşta mı acaba :D
Roger mı Wb mi demişti hatırlamıyorum Oden’in doğuştan hayvan içgüdüsü vardı.Momo’da o yok işte

Bölüm de dikkatimi geçen gölge olayı oldu burada olan şey gözlem hakisi'nin en üst seviyesi yani kata dan bile iyi olabilir hakisi.Marco ya ihtiyar demesi hoşuma gitmedi.Yamato hayırlı olsun tayfaya.

Şuraya Kizaru reis, Sentomaru ile 40-50 tane de Pacifista gelse (koramiral gelmesin bir işe yaramıyorlar) şenlik şenlik o gölge böyle bir şey çıksa müko olur.
Tabi bu desteğe CP-0 da eklenirse bu grup B.M. tarafını tutabilir mi diye düşünüyorum

Yamato ya Oden'in son isteğini yerine getirmek adına babasının ziyan ettiği ülkeyi tamir etmek için Wano'da kalacak ya da Oden'in izlediği yoldan yürümek istediği için geleceğin KK tayfası Hasır Şapkalara katılacak.
Bana sorarsanız; ne kadar hoş bir karakter gibi gözükse de, katılmasa daha iyi. Oda, mevcut üye sayısıyla bile karakterlere çok fazla odaklanamazken Jinbei ile bir de artı olarak Yamato katılırsa eskisi gibi her karaktere bire bir uzun uzadıya dövüş çizilen zamanları anca rüyamızda görürüz.

Şuraya Kizaru reis, Sentomaru ile 40-50 tane de Pacifista gelse (koramiral gelmesin bir işe yaramıyorlar) şenlik şenlik o gölge böyle bir şey çıksa müko olur.
Tabi bu desteğe CP-0 da eklenirse bu grup B.M. tarafını tutabilir mi diye düşünüyorum
Bm harici tutmaları gereken birileri yok. Adamlar şelale'yi çıkan'a kadar savaş biter zaten. Bm'ı da durdurmak için amiraller veya amiral adayları lazım. Başka kuvvet boş ve gereksiz olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık