Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 982: Hödük, Hödük ile Karşılaşır

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    217
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tanıdıklara yapıyor onu reis :ddd
Hahahaha Ağzı yüzü dağılınca gezdiremedi tabi. Neyse iyi oldu biraz adam olur olgunlaşır iyice. Hayır babası da çapkın bir adamdı ama böyle değildi. Bu velet Sanji’nin yandan yemişi gibi dolanıyordu ortada. Düşman başına valla. Wano halkı’nın başına bela olur o haliyle :ehe:

Daha önce bir üyenin de söylediği gibi, üstteki çizimde Luffy'nin yüzü ay gibi alttakinde yara var.

Geçen bölümde de Sanji'nin kıyafetinin önündeki çarpının yarısını unutmuştu.

Oda yaşlandı.

Kaido ve sülalesi 5 bin samurayın adada olduğundan haberi yok.Bu haberin patlayacağı zaman Luffy gilin köşeye sıkıştığı zaman olacak sanırım.Momo yu kötü ezmişler üzdü.

Bir iki yıl önce Yonkoulari ilk tanıttığı zamanları hatırlıyorum, bir Balıkadam Adasinda Bigmom ve Luffy'nin kısa konuşması ve Bigmom'un o haşmetli ilk çizimini hatırlıyorum hani ağzından asit dökülürken karanlıklar içinde Bobin ile konuştuğu panel. Ah ulan ne hayallerim ne beklentilerim vardı. Kan, vahşet, acimasizlik seziyordum. Ne oldu da bu adama Bigmom'u bu hale getirdi acaba. Kim ne dedi lan sana Oda? Nirmalde sadece Hakisi ile onlari altetmesi lazim Koco YONKOU Chopper' i kovalıyor arkadaş. Şaka gibi. Doff'u böyle hayal edemiyorum ben ya. Yada bello seviye üstü bir karakteri.

Bir iki yıl önce Yonkoulari ilk tanıttığı zamanları hatırlıyorum, bir Balıkadam Adasinda Bigmom ve Luffy'nin kısa konuşması ve Bigmom'un o haşmetli ilk çizimini hatırlıyorum hani ağzından asit dökülürken karanlıklar içinde Bobin ile konuştuğu panel. Ah ulan ne hayallerim ne beklentilerim vardı. Kan, vahşet, acimasizlik seziyordum. Ne oldu da bu adama Bigmom'u bu hale getirdi acaba. Kim ne dedi lan sana Oda? Nirmalde sadece Hakisi ile onlari altetmesi lazim Koco YONKOU Chopper' i kovalıyor arkadaş. Şaka gibi. Doff'u böyle hayal edemiyorum ben ya. Yada bello seviye üstü bir karakteri.
Niye hatırlattın ya tripe girdim bak ,üzüldüm şu an .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık